AKTSIATEGA RIKKAKS SAAMISE ÕPIK 2.0
AKTSIATEGA RIKKAKS SAAMISE ÕPIK 2.0
Aktsiatega rikkaks saamise õpik 2.0 on eelmisest versioonist ligi poole paksem! Siit raamatust saad teada kuidas:
 • Osta ja müüa aktsiaid
 • Luua endale kasvav dividenditulu
 • Analüüsida ettevõtteid ja aktsiaid
 • Investeerida passiivselt
 • Kasutada võimenduslaenu ja optsioone
 • Valida kasvuaktsiaid
 • Saadud õppetundidest õppust võtta
 • Koroona-aja börsikrahhi mõjudest üle tulla
 • Investeerivad Eesti nimekaimad investorid
 
29,95  Lisa korvi
KINNISVARAGA RIKKAKS SAAMISE ÕPIK 2.0
KINNISVARAGA RIKKAKS SAAMISE ÕPIK 2.0
Kauaoodatud Kinnisvaraga rikkaks saamise õpik 2.0!
Tegemist on kuus aastat tagasi ilmunud raamatu uuendatud versiooniga, mis on algsest raamatust ligi kaks korda mahukam.
[space_20] Uuest raamatust saad teada kuidas:
- alustada kinnisvarasse investeerimist, kui endal raha pole
- leida turult soodsaid tehinguid
- saavutada oma kinnisvaralt lõputut tootlust
- võtta portfellist välja 170 000 eurot ilma, et kinnisvara peaks müüma
- teenida kahe notaris käimisega üle 100 000 euro kasumit
- kaotada 10 000 eurot ühe autosõiduga Viljandisse
- anda kinnisvaraga tagatud laenu
- tekkis Pärnu vihatuim maja ja mida sellest õppida
- sai alguse Everaus Kinnisvara ja miks Scandium Kinnisvara nimi ei ole enam Luise Kodu
- investeerida kinnisvarafondidesse
- teha nii, et pank Sulle laenu annaks
- palju muud põnevat lugemist kinnisvara ja investeerimise kohta
 
Lisaks Jaagule jagavad raamatus oma teekonda ja tarkust 10 kinnisvaraga tegelevat inimest.
 
29,95  Lisa korvi
KUIDAS SAADA RAHATARGAKS?
KUIDAS SAADA RAHATARGAKS?
Neli koolinoort töötavad suvel maasikapõllul ja tunnevad, et maasikate korjamisega rikkaks ei saa. Õnneks selgub, et neil on rikas sugulane onu Valter, kes on ettevõtja ja investor. Valteri juhendamisel asuvad ka meie noored oma ettevõtteid ehitama ja koguvad töö käigus rahatarkust. Lisaks jutustusele on raamatus ka palju lisainfot, harjutusi ja lugejat suunavaid küsimusi.
[ct_spacer height="25"]
24,95  Lisa korvi
LASTERAAMATUTE ERIPAKKUMINE
LASTERAAMATUTE ERIPAKKUMINE
Otsid oma lapsele või noorele sugulasele toredat kingitust? Komplektis on kaks raamatut: Liis Klein "Minu esimene raha" Lugu sellest, kuidas väike poiss nimega Karl teenis päris esimese oma raha ja õppis seda nutikalt kasutama. Raamat on kirjutatud lihtsas keeles ja annab võimaluse koos lapsega raha teenimise ja kulutamise üle arutleda. Vahvad illustratsioonid aitavad tutvustada raamatu sisu ka kõige pisematele põnnidele. Toode on kõvade kaante ja lehtedega ehk sobib ka pere kõige noorematele liikmetele.
Jaak Roosaare ja Mihkel Trumani "Kuidas saada rahatargaks". Raamat räägib, kuidas koolinoored töötavad suvel maasikapõllul ja tunnevad, et maasikate korjamisega rikkaks ei saa. Õnneks selgub, et neil on rikas sugulane onu Valter, kes on ettevõtja ja investor. Valteri juhendamisel asuvad ka meie noored oma ettevõtteid ehitama ja koguvad töö käigus rahatarkust. Lisaks jutustusele on raamatus ka palju lisainfot, harjutusi ja lugejat suunavaid küsimusi.  
34,95  Lisa korvi
MILJONID EI MILLESTKI
MILJONID EI MILLESTKI
Varasemalt eesti keeles 1940. ja 1991. aastal ilmunud menuraamat toob lugejateni 25 maailmakuulsa ettevõtte sünnilood põimituna ettevõtjate edulugudega. Selles raamatus on midagi üliharuldast: ta sisendab lootust, teotahet, virgutavat optimismi. E. A. Jameson kirjutab inimestest, kes nullist alustades ja uskumatute raskustega heideldes elust läbi murdsid ning rabava edu saavutasid. Parim raamat, et oma lastesse ettevõtjapisikut süstida! Eesti piires transport hinna sees!
19,95  Lisa korvi
NOORE ETTEVÕTJA ERIPAKKUMINE
NOORE ETTEVÕTJA ERIPAKKUMINE
Kui Su peres või tutvusringkonnas on noori, siis see on ideaalne võimalus neisse ettevõtluspisikut süstida! Need on kaks raamatut, mis tutvustavad ettevõtluse ja rahatarkuse põnevat maailma ning aitavad elus paremaid rahalisi otsuseid teha. Komplektis on "Miljonid ei millestki" ja "Kuidas saada rahatargaks" (eraldi ostes 44,90€). Lisainfo raamatute kohta all.
39,95  Lisa korvi
RIKKAKS SAAMISE ÕPIK (täiendatud)
RIKKAKS SAAMISE ÕPIK (täiendatud)
Tänaseks on RSÕ Eesti enimmüüdud majandusraamat, kokku on selle soetanud endale juba enam kui 20 000 lugejat! Väikese Eesti mastaabis on see suur number. Sellest tuleneb ka suur vastutus. Nii olengi ma viimase kahe aasta jooksul näinud vaeva, et panna kokku just selline raamat, mida oleks tahtnud ise oma investeerimisteekonna alguses lugeda. Võrreldes vanema versiooniga leiad siit enam kui 110 lehekülje jagu uut materjali – lisatud on bitcoin ja krüptovaluutad, kaheksa uut intervjuud, rohkem on pandud fookust eesmärkidele ja unistamisele ning juttu tuleb ka enesedistsipliinist. Raha on elus küll tähtis, kuid kaugeltki mitte kõige tähtsam. Sellest ka veidi laiem fookus. Olen uuendanud ka kõik andmed ja näited 2018. aasta alguse seisuga. Nii on selle raamatu näol tegemist justkui iPhone’i uue mudeliga – lugemiseks kõlbab kindlasti ka 2014. aasta versioon, kuid parima kasutusmugavuse huvides tasuks eelistada 2018. aasta mudelit. Ja vana raamat kingi kellelegi, kes ise seda endale lubada ei saaks! Soovin, et leiaksid siit raamatust inspiratsiooni ja julgust pealehakkamiseks, et panna ka oma raha enda jaoks tööle. Tähtis ei olegi, kas alustad kümne, saja või tuhande euroga. Tähtis on omandada head harjumused ja olla järjekindel, sest summad lähevad ajapikku suuremaks ja kooliraha vigade eest järjest kallimaks. Ning aega enam tagasi ei saa! Raamatu hinnaks on sõltuvalt poe juurdehindlusest 26-30 eurot. Kes tahab aga raamatut koos autori pühendusega, siis saad selle 22,95 euroga endale Smartposti pakiautomaati tellida (saatmine on Sinu jaoks tasuta). Lisaks on tänu sponsoritele jõudnud õpikud ka paljudesse Eestimaa koolidesse  
24,95  Lisa korvi
SOODUSPAKKUMINE! Rikkaks Saamise Õpiku Heliraamat
Rikkaks Saamise Õpiku Heliraamat
Rikkaks Saamise Õpikut on nüüd võimalik ka kuulata! Kui Su elutempo on kiire ja ei ole aega raamatuga maha istuda, vaid pigem kuulaksid seda tööle sõites või trenni tehes, siis on heliraamat just Sinule mõeldud! Vaata ka, miks see Jaagule endale meeldib.  

22,95  19,95  Lisa korvi
SOODUSPAKKUMINE! RIKKAKS SAAMISE ÕPIKUD KOOS
RIKKAKS SAAMISE ÕPIKUD KOOS
Rikkaks saamise seeria raamatud räägivad rahast ja selle kasvatamisest. Kõik kolm raamatut on omavahel seotud.
 • "Rikkaks saamise õpik" kirjutab rahast ja sellega ümber käimisest.
 • "Kinnisvaraga rikkaks saamise õpik 2.0" on uuendatud versioon, mis on esialgsest raamatust ligi kaks korda paksem. Õpik annab ülevaate kinnisvaraturu detailidest ja strateegiatest.
 • "Aktsiatega rikkaks saamise õpik 2.0" kirjutab sellest, kuidas aktsiaturg enda kasuks tööle panna. Tegu on uue täiendatud trükiga!
Igal raamatul on oma kindel roll ja koos loovad need raha haldamise ja investeerimise süsteemi mis hajutab edukalt ka investeerimisega seotud riske. Nüüd on sul võimalus kõik kolm raamatut korraga ostes oluliselt säästa. Kui sa ei ole varem investeerinud, siis siit soovitus - selle säästu saad juba investeerida!

83,90  69,95  Lisa korvi