Tagasi Raamatud
SOODUSPAKKUMINE!

NOORE ETTEVÕTJA PAKKUMINE

Original price was: 49,90 €.Current price is: 39,95 €.

Kui Su peres või tutvusringkonnas on noori, siis see on ideaalne võimalus neisse investeerimis- ja ettevõtluspisikut süstida!

Need on kaks raamatut, mis tutvustavad ettevõtluse ja rahatarkuse põnevat maailma ning aitavad elus paremaid rahalisi otsuseid teha.

Komplektis on 2023. aastal uuendatud “Rikkaks saamise õpik” ja “Kuidas saada rahatargaks” (eraldi ostes 49,90€). Lisainfo raamatute kohta all.

Tootekood: RSOKSR Kategooria:

Kirjeldus

“Rikkaks Saamise Õpik” on jagatud kolmeks osaks:

Esimeses osas räägime lahti, mis üldse rikkus on, kuidas seda mõõta, kuidas rahalisi eesmärke seada ja kuidas oma progressi jälgida. Selle tulemuseks peaks olema täpne teadmine, kus Sa rahalises mõttes hetkel oled ja kuhu välja tahad jõuda.

Teises osas räägime rikkaks saamise mudeli kõige tähtsamast tegurist ehk säästmisest. Kui pole sääste, pole ka võimalik rikkaks saada, nii lihtne see ongi! Ühtlasi vaatame üle kuidas võlgadest lahti saada ja kuidas vajadusel sissetulekuid suurendada. Samuti saad ideid, kuidas saada edukaks ettevõtjaks. Minu eesmärk on, et selle osa lõpuks otsustad Sa liituda 50% klubiga ja oma (ning ka oma järeltulijate!) elu igaveseks muuta. Teises osas on ka intervjuud edukate Eesti ettevõtjatega, kes jagavad enda kogemusi.

Kolmandas osas räägime lõpuks investeerimisest ja sellest, kuidas luua endale passiivset sissetulekut ja rahalist vabadust. Vaatame põhjalikumalt dividendiaktsiaid, laenude andmist ja üürikinnisvara, põgusalt ka väärismetalle, metsa ja põllumaad. Selle osa eesmärk on anda Sulle konkreetsed tööriistad oma rahaliste eesmärkide saavutamisel.  Lisaks teooriale olen siia kogunud palju näiteid tegelike tehingute kohta. Analüüsime mitmeid aktsia ja laenutehinguid ning vaatame põhjalikult läbi reaalselt toimunud kinnisvaratehingud ning näiteid minu enda kogemusest. Targad õpivad teiste vigadest ja nii on Sinul hea võimalus veidi kooliraha kokku hoida!

“Ääretult hea raamat nii koolinoorele, iseseisvale elualustajale kui ka kõigile, kes tunnevad, et peaksid endal finantsiliselt olukorra kontrolli alla saama.”

“Kuidas saada rahatargaks?”

Neli koolinoort töötavad suvel maasikapõllul ja tunnevad, et maasikate korjamisega rikkaks ei saa. Õnneks selgub, et neil on rikas sugulane onu Valter, kes on ettevõtja ja investor. Valteri juhendamisel asuvad ka meie noored oma ettevõtteid ehitama ja koguvad töö käigus rahatarkust.

Lugejad saavad teada, miks tasub esmalt alati endale maksta, kuidas kulusid kirja panna ning mida peaks teadma maksudest. Selgub, et rikkus ei tähenda ainult suurt summat pangakontol või uhket sportautot maja ees! Lisaks rahatarkusele õpivad meie noored ettevõtjad ka üht-teist muud eluks vajalikku – näiteks seda, et sõprus on olulisem kui raha, usaldust on raske luua, kuid kerge kaotada ning eesmärgid tasub paberile kirja panna. Raamatu lõpus on lahti kirjutatud mõisted ning kaasas on ka töölehed, kuhu lugeja saab ise oma rahaasjad, äriideed ning eesmärgid kirja panna.

Lugejate tagasiside:

“Parim rahatarkuse raamat põhikooli õpilastele. Aitab noortel, kel kodus rahast ei räägita järje peale saada ja oma rahaasju korrastada ning inspireerib ka ettevõtlusele.”