Tagasi Raamatud

LASTERAAMATUTE ERIPAKKUMINE

34,95 

Otsid oma lapsele või noorele sugulasele toredat kingitust?

Komplektis on kaks raamatut:

Liis Klein “Minu esimene raha”

Lugu sellest, kuidas väike poiss nimega Karl teenis päris esimese oma raha ja
õppis seda nutikalt kasutama.

Raamat on kirjutatud lihtsas keeles ja annab võimaluse koos lapsega raha
teenimise ja kulutamise üle arutleda. Vahvad illustratsioonid aitavad tutvustada
raamatu sisu ka kõige pisematele põnnidele. Toode on kõvade kaante ja lehtedega ehk sobib ka pere kõige noorematele liikmetele.


Jaak Roosaare ja Mihkel Trumani “Kuidas saada rahatargaks“.

Raamat räägib, kuidas koolinoored töötavad suvel maasikapõllul ja tunnevad, et maasikate korjamisega rikkaks ei saa. Õnneks selgub, et neil on rikas sugulane onu Valter, kes on ettevõtja ja investor. Valteri juhendamisel asuvad ka meie noored oma ettevõtteid ehitama ja koguvad töö käigus rahatarkust. Lisaks jutustusele on raamatus ka palju lisainfot, harjutusi ja lugejat suunavaid küsimusi.

 

Tootekood: NKMPL1 Kategooria:

Kirjeldus

Liis Kleini “Minu esimene raha”

Raamatus sai Karl endale esimese rahakoti. Tühja rahakotti vaadates tekkis Karlil küsimus: „Kust raha tuleb?“ Selleks, et teenida päris esimene oma raha, kutsus vanaisa Karli enda juurde tööle. Vanaisa soovitas Karlil jagada teenitud
raha kolme kogumispurgi vahel, millest igal purgil oli oma eesmärk. Lisaks andis vanaisa ühe põneva idee, kuidas Karl saaks panna kogutud raha uut raha teenima.

“Kõikidel lastevanematel on küsimus, kuidas ja millal lastele rahast rääkida. Kasvasime ju üles teadmisega, et see on üks tabuteemadest. Käesolev raamat aitab raha olemust mudilastele tutvustada ja on tänuväärseks abivahendiks igale lapsevanemale.”

Jaak Roosaare ja Mihkel Trumani “Kuidas saada rahatargaks“.

Lugejad saavad teada, miks tasub esmalt alati endale maksta, kuidas kulusid kirja panna ning mida peaks teadma maksudest. Selgub, et rikkus ei tähenda ainult suurt summat pangakontol või uhket sportautot maja ees! Lisaks rahatarkusele õpivad meie noored ettevõtjad ka üht-teist muud eluks vajalikku – näiteks seda, et sõprus on olulisem kui raha, usaldust on raske luua, kuid kerge kaotada ning eesmärgid tasub paberile kirja panna. Raamatu lõpus on lahti kirjutatud mõisted ning kaasas on ka töölehed, kuhu lugeja saab ise oma rahaasjad, äriideed ning eesmärgid kirja panna.