Tagasi E-raamatud

Rikkaks Saamise Õpiku e-raamat

15,00 

Tänaseks on RSÕ Eesti enimmüüdud majandusraamat, mille täiendatud trükki on nüüd võimalik osta ka e-raamatuna. Peale selle, et omandad finantstarkust, on Sul võimalus säästa nii loodust kui ka raha– viimase saad juba investeerida.

Olen näinud vaeva, et panna kokku just selline raamat, mida oleksin ise tahtnud oma investeerimisteekonna alguses lugeda. Võrreldes 2014. aasta versiooniga leiad siit enam kui 110 lehekülje jagu uut materjali – lisatud on bitcoin ja krüptovaluutad, kaheksa uut intervjuud, rohkem on pandud fookust eesmärkidele ja unistamisele ning juttu tuleb ka enesedistsipliinist. Raha on elus küll tähtis, kuid kaugeltki mitte kõige tähtsam. Sellest ka veidi laiem fookus.

Soovin, et leiaksid siit raamatust inspiratsiooni ja julgust pealehakkamiseks, et panna ka oma raha enda jaoks tööle. Tähtis ei olegi, kas alustad kümne, saja või tuhande euroga. Tähtis on omandada head harjumused ja olla järjekindel, sest summad lähevad ajapikku suuremaks ja kooliraha vigade eest järjest kallimaks. Ning aega enam tagasi ei saa!

 

Tootekood: RSOE Kategooria:

Kirjeldus

Rikkaks Saamise Õpik on jagatud kolmeks osaks:

Esimeses osas räägime lahti, mis üldse rikkus on, kuidas seda mõõta, kuidas rahalisi eesmärke seada ja kuidas oma progressi jälgida. Selle tulemuseks peaks olema täpne teadmine, kus Sa rahalises mõttes hetkel oled ja kuhu välja tahad jõuda.

Teises osas räägime rikkaks saamise mudeli kõige tähtsamast tegurist ehk säästmisest. Kui pole sääste, pole ka võimalik rikkaks saada, nii lihtne see ongi! Ühtlasi vaatame üle kuidas võlgadest lahti saada ja kuidas vajadusel sissetulekuid suurendada. Samuti saad ideid, kuidas saada edukaks ettevõtjaks. Minu eesmärk on, et selle osa lõpuks otsustad Sa liituda 50% klubiga ja oma (ning ka oma järeltulijate!) elu igaveseks muuta.

Kolmandas osas räägime lõpuks investeerimisest ja sellest, kuidas luua endale passiivset sissetulekut ja rahalist vabadust. Vaatame põhjalikumalt dividendiaktsiaid, laenude andmist ja üürikinnisvara, põgusalt ka väärismetalle, metsa ja põllumaad. Selle osa eesmärk on anda Sulle konkreetsed tööriistad oma rahaliste eesmärkide saavutamisel.  Õpid kasutama Bondora ja Omaraha teenuseid ning Airbnb abil oma korterit välja üürima. Lisaks teooriale olen siia kogunud palju näiteid tegelike tehingute kohta. Analüüsime mitmeid aktsia ja laenutehinguid ning vaatame põhjalikult läbi kümme reaalselt toimunud kinnisvaratehingut. Targad õpivad teiste vigadest ja nii on Sinul hea võimalus veidi kooliraha kokku hoida!

 

Lugejate kommentaarid

“Lihtne, ülesehituselt loogiline, mõtlemapanev, interaktiivne, igaühele VAJALIK. Soovitan soojalt!Kõige põnevam kogemus pärineb ajast, mil ma ise seda raamatut veel lugema polnud hakanud, kui nägin koolis oma neljanda klassi õpilast seda raamatut vahetunnis lugemas.Järelikult kõnetab paljusid!”

“Väga arukas ja super õpetlik raamat. Hästi lihtsalt on ära seletatud peamised põhimõtted. Kuna tegemist peaks olema majandusalase raamatuga siis võiks eeldada et see on igavalt kirjutatud või kasutatud keerulisi sõnu millest pole võimalik ilma Google või muu otsingumootori abi kasutamata aru saada. Jaak Roosaare raamat kummutab kõik. Pole ammu ühestki raamatust nii palju õppinud ja samas üha edasi lugedes tundnud et saangi juba asjadest enam-vähem aru :)”

“Olles lugenud erinevaid investeerimisega ja enese abiga seotud raamatuid, siis julgen väita, et Eesti kontekstis on Rikkaks saamise õpik nagu taevane kingitus eestlasele, kes soovib enda majanduslikku elujärge parandada. Väga praktiline ja “käed külge” lähenemine. Samas piisavalt tagasihoidlik, et infotulv segadusse ei ajaks. Sobib ka väga hästi kingitusena mõnele lähedasele, kellel head soovid. Loe ja sa ei kahetse!”

 

“Suurim tugevus on, et Eesti autorina on Roosaare kirjeldanud palju kohalikku olukorda, seda, mis Eestis on võimalik, millised numbrid ja süsteemid meil toimivad. Täpselt see, mida ükski välisautor pakkuda ei saa. Hindamatu on autori enda ning tema sõprade-tuttavate reaalsete kogemuste jagamine. Just see reaalne info, mis Eestis toimub ja toimib. Arvata võib, et eks kõiki oma nippe ja saladusi ei räägi keegi välja, kuid reaalsema pildi Eestis rikastumise võimalustest kindlasti saab.

Sulle võib meeldida ka…

Rikkaks Saamise e-raamatud koos
Rikkaks Saamise e-raamatud koos
Kogu Rikkaks Saamise seeria on nüüd saadaval ka e-raamatutena. Valides digiraamatud saad need endale mugavalt alla laadida ning igal pool kaasas kanda. Tellides komplektina saad:
  • Rikkaks Saamise Õpiku kolmanda täiendatud trüki, milles on juttu rahast ja sellega ümber käimisest.
  • Kinnisvaraga Rikkaks Saamise Õpiku, mis annab ülevaate võimalustest kinnisvaraga raha kasvatada.
  • Aktsiatega Rikkaks Saamise Õpiku, mis kirjutab sellest, kuidas aktsiaturg enda kasuks tööle panna.
Igal raamatul on oma kindel roll ja koos loovad need raha haldamise ja investeerimise süsteemi, mis hajutab edukalt ka investeerimisega seotud riske. Nüüd on Sul võimalus kõik kolm e-raamatut korraga ostes säästa oluliselt nii loodust kui ka raha. Kui Sa ei ole varem investeerinud, siis siit soovitus – selle säästu saad juba investeerida!  
39,00  Lisa korvi