Tagasi E-raamatud

Kinnisvaraga Rikkaks Saamise e-raamat

15,00 

Kinnisvaraga Rikkaks Saamise Õpik nüüd saadaval e-raamatuna ehk Sul on võimalus säästa nii loodust kui ka raha!

Käesolev raamat on jätk Rikkaks Saamise Õpikule, keskendudes ühele kolmest varaklassist – kinnisvarale. Lisaks enda loole jagan Sinuga ka seitsme erineva kinnisvarainvestori kogemusi ja mõtteid.

Olgu see raamat Sulle teejuhiks oma kinnisvaraimpeeriumi loomisel!

Tootekood: KRSE Kategooria:

Kirjeldus

Lühidalt “Kinnisvaraga rikkaks saamise õpiku” kirjutamiseni viinud sündmustest…

2010. aasta kevadel käisime koos sõbraga Tallinnas Koplis otsimas oma esimest tulevast üürikorterit. Kuna raha meil eriti ei olnud, siis sihtisime „odavama otsa” kinnisvara – tubasid ühiselamutes, 2-toalisi poolpõlenud puumajades ja muud säärast kraami. Mul on siiani meeles katkilöödud akendega politseiauto vrakk ühe ühika ees parklas. Ütleme nii, et liiga perspektiivikaks ma meie ettevõtmist ei pidanud.

Üheksa aastat hiljem kuulub meie üüriportfelli enam kui 50 üürikorterit üle kogu Tallinna. Oleme selle aja jooksul teinud mõningaid asju õigesti ja päris palju asju valesti. Oleme korterite edasimüügiga teeninud korralikku kasumit ja liigse agaruse tõttu kaotanud tuhandeid eurosid. Oleme saanud kümneid uusi tuttavaid ja kokku puutunud inimestega seinast-seina. Oleme pidanud tegelema puuküürnike, lekkivate torude ja kohtuvaidlusega. Ühesõnaga, oleme olnud kinnisvarainvestorid.

Lugejate kommentaarid

“See raamat inspireeris raha kõrvale panema, korteri ostma ning selle üürile panema. Lisaks vaadata ringi kinnisvara laenude turul ning investeerida osa kõrvale pandust teistesse projektidesse. Raamat on aidanud mul teha palju häid investeerimisotsuseid.”

“Lihtne ja sujuv lugemine, väga lihtsalt seletatud. Sisaldab baasteadmisi ja eelkõige huvi tekitamiseks ja kinnisvarasse investeerimise sissejuhatuseks mõeldud raamat.”

“Meeldis, et lõpus olid erinevad intervjuud, väga erinevate investeerimisstrateegiatega inimestega – näitab hästi, kui paindlik ja võimaluste rohke see investeerimisvorm on.”

 

Sulle võib meeldida ka…

Rikkaks Saamise e-raamatud koos
Rikkaks Saamise e-raamatud koos
Kogu Rikkaks Saamise seeria on nüüd saadaval ka e-raamatutena. Valides digiraamatud saad need endale mugavalt alla laadida ning igal pool kaasas kanda. Tellides komplektina saad:
  • Rikkaks Saamise Õpiku kolmanda täiendatud trüki, milles on juttu rahast ja sellega ümber käimisest.
  • Kinnisvaraga Rikkaks Saamise Õpiku, mis annab ülevaate võimalustest kinnisvaraga raha kasvatada.
  • Aktsiatega Rikkaks Saamise Õpiku, mis kirjutab sellest, kuidas aktsiaturg enda kasuks tööle panna.
Igal raamatul on oma kindel roll ja koos loovad need raha haldamise ja investeerimise süsteemi, mis hajutab edukalt ka investeerimisega seotud riske. Nüüd on Sul võimalus kõik kolm e-raamatut korraga ostes säästa oluliselt nii loodust kui ka raha. Kui Sa ei ole varem investeerinud, siis siit soovitus – selle säästu saad juba investeerida!  
39,00  Lisa korvi