Tagasi Koolitused

Videoseminar “Rikkaks saamise õpik praktikas 2020 – Miljonite eri!”

49,00 

24.oktoobril toimus juba 7. korda iga-aastane Rikkaks saamise õpik praktikas seminar. Nipid oma ala tipptegijatelt, väärt ideed ja tutvused kogu eluks – meie põhieesmärgiks on Sind motiveerida tegutsema ning anda teadmisi järgmisele rahalisele tasemele jõudmiseks. 

Esinevad oma ala tipptegijad, kes jagavad oma ideid ettevõtluse, laenude, aktsiate ja kinnisvaraarenduse valdkondades. Lisaks vaatame üle päevakajalised teemad nagu sissetulekute suurendamine ja idufirmadesse investeerimine. Anname ülevaate rikkuse 4 kvadrandist ja seame eesmärgid järgnevaks aastaks. Jagades enda kogemusi, on meil võimalus õppida üksteise kogemustest.

Koolitusest on võimalik vaadata professionaalset terviklikku salvestust. Vaata kõiki esinejaid mugavalt Sulle sobival ajal ja kohas, just selle tempoga, mis Sulle paras on!

Kuna kõik head esinejad ühte päeva ära ei mahu, siis käib seminariga kokku materjalide vihik, kus on valdkondade kohta sügavuti minevat infot ja ruumi märkmeteks, et väärt ideed peale seminari ei ununeks.

Lisainfo koolituse ja esinejate kohta all.

 

Tootekood: RSÕ_V1 Kategooria:

Kirjeldus

Meist

Oleme koos korraldanud seminare juba alates 2014. aastast, kui alustasime Rikkaks Saamise Õpiku brändiga. Toimunud on nii üldisemaid algajatele mõeldud seminare kui ka kindlates varaklassides sügavuti minevaid koolitusi. Esimene Rikkaks Saamise Õpik praktikas seminar toimus aastal 2014, mil oli eesmärgiks anda osalejatele teadmised, tööriistad ja motivatsioon, et soovi korral ka endale ehitada igavikuline portfell, mis võimaldab nii varasemat pensionit kui ka varade kogumist järeltulijatele. Aastal 2020 on samuti meie peamiseks eesmärgiks jagada osalejatele motivatsiooni ja teadmisi, kuidas oma rahalise olukorraga järgmisele tasemele jõuda. Esinevad mitmed säravad tähed nii ettevõtluse, kinnisvara, laenude kui ka aktsiate valdkonnast. Tule ja õpi parimatelt!


Korraldus

Koolitusega soovime luua sooja atmosfääri, kus leida ideid ja õppida teiste kogemustest. Igav ei hakka ja loenguid kuulama ei pea! Kõik esinejad on eraldi videosalvestuses, mis muudab kuulamise mugavaks ning struktureerituks.

Esinejad

 

Alvar Räägel- Alvar Räägel on endine tippsõudja ja magistrikraadiga zooloog, kes on töötanud Keskkonnaagentuuri peaspetsialistina. Ühtaegu otsustas ta oma stabiilse riigitöö pikalt saata ning hakata Amazonis koogivorme müüma. Tänaseks on Alvar oma Amazoni äri maha müünud ning saanud sellega miljonäriks. Alvar jagab konverentsil oma õppetunde ning räägib, mis on Amazoni võitvad strateegiad.

Kuidas Amazoniga miljonäriks saada?

 

 

 

 

 

Martin KristersonMartin Kristerson on autopesuga tegeleva idufirma Upsteam looja ja tegevjuht, ta on lõpetanud rahvusvahelise ettevõtluse bakalaureuseõpingud. Konverentsil jagab Martin ideid idufirma ehitamisest ning neisse investeerimisest.

 

Kuidas ehitada edukas idufirma ja kuidas sinna investeerida?

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalle Aron- Kalle Aron on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna rahvusvahelise juhtimise ja turunduse erialal. Ta on tegelenud üürikorteritesse investeerimise ja haldamisega juba üle kümnendi. Kuigi põhitööna tegeles Kalle oma ettevõttes üle 10 aasta disainköökide ja muu mööbli tootmisega, on tema portfellis tänaseks üle 100 üürikorteri ning tema loodud ettevõte Scandium kinnisvara arendab enam kui 200 korterit. Kalle jagab konverentsil oma hindamatuid kogemusi väikekorterite planeerimise ja arendamisega, millest on tänaseks saanud tema põhitöö.

SpaceCube, Avangard, Laava ja Newton – mida nendest õppida?

 

 

 

 

 

Victoria Villig- Victoria Villig on üks Eesti top 3 youtubereid ning üks vähestest täiskohaga suunamudijatest. Tema suurimaks kireks on filmindus ning igapäevaselt paneb ta suurt rõhku tervislike eluviiside propageerimisele. Olles vaid 19-aastane, on tal mitu tulutoovat sotsiaalmeediakanalit, neiu pakub sotsiaalmeedia koolitusi ning teeb välismaa ja Eesti suurimate brändidega koostöid. Seminaril räägib Victoria sellest, kuidas temast sai gümnaasiumi kõrvalt ettevõtja ja kuidas sotsiaalmeediat edukalt kasutada.

Kuidas noorena ettevõtlusega alustada?

 

 

 

 

Janar Muttik – Janar on Everaus Kinnisvara tegevjuht ja asutaja. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli Strateegilise juhtimise eriala ja omab selles magistrikraadi. Janaril on kogemust kinnisvaraarenduse ja ehituse alal üle 10 aasta. Viimase 5 aasta jooksul on Everaus arendanud mitmeid uuselamurajoone (näiteks Uuesalu Kodu brändi all) ja hetkel tegeleb ka ärikinnisvara arendusega. Janar räägib seminaril oma kogemustest arendajana ja lisaks annab nõu, millist kodu tasub endale soetada

Everaus Kinnisvara lugu – nullist sadade eramajadeni

 

 

 

 

 

 

Madis Müür- Professionaalne pokkerimängija Madis on olnud täiskohaga investor juba paar viimast aastat ning investeerib aktiivselt just Eesti kasvuettevõtetesse. Tal õnnestus end üles töötada üheks edukaimaks ja enim teeninud eestlasest pokkerimängijaks läbi aegade ning nüüd püüab oma edu korrata ka ettevõtluse ja investeerimisega. Ta lähtub põhimõttest, et kui midagi teha, siis tasub seda ka hästi teha. Seminaril räägib Madis kuidas ja miks üldse idufirmadesse investeerida ning mida on seejuures oluline silmas pidada.

Idufirmadega miljonäriks

 

 

 

 

 

 

Kaspar Kissa – Kaspar on kinnisvarainvestor ja projekteerija, kes on aastaid investeerinud üürikorteritesse. 2020. aastal on Kasparil eesmärk oma üüriportfell 50 ühiku pealt enam kui 100 ühikuni kasvatada. Seminaril jagab Kaspar oma kogemust üüriportfelli ehitamisel ning saadud õppetunde.

Viie aastaga 50 üürnikuni

 

 

 

 

 

 

 

Jaak Roosaare– Jaak on lõpetanud EBS-i rahvusvahelise ärijuhtimise eriala cum laude. Ta on välja andnud mitmeid raamatuid, nende seas ka “Rikkaks Saamise Õpiku”, mis Eesti enimmüüdud majandusteemaline raamat. Jaak on investor, 50% Klubi asutajaliige ja aasta investori nominent 2020. Aastast 2014 on ta korraldanud mitmeid investeerimisteemalisi koolitusi ning on ka seekordse seminari eestvedaja.

Rikkuse teekonna neli kvadranti

 

 

 

 

 

 

Osalejate tagasiside varasematele koolitustele

 “Jaak on teinud tubli tööd investeerimise  propageerimisega ja õpetab lihtsalt ja arusaadavalt niiet ka täiesti võhikud julgevad esimesi samme teha. Väga suur eeskuju paljudele terves Eestis.”

 

“Teie koolitus andis tõuke hoopis teistmoodi suhtuma oma rahasse, säästmisse. Kui enne oli kõik akstiate ning investeerimisega seonduv kui kauge ja keeruline maailm, siis pärast teie koolitust tekkis arusaam võimalustest, mille kasutamise nimel pean tööd tegema.”

 

“Uued tutvused. Palju inspireerivaid ja edukaid noori tegijaid. Lahedad emotsioonide ja kogemuste vahetused. Koolitus oli mõnusalt sisukas, aga samal ajal ei jäänud venima. Tempo oli hea, korraldus suurepärane. Esinejad olid väga hästi valitud. Sain palju kihvte ideid, mida järgida. Aitäh! :)”

 

“Vaba õhkkond, huvitavad teemad, tore seltskond. Eriti meeldis kõik, mis oli seotud uute tutvuste loomisega – laudade vahetamine, inimeste sõbralik suhtumine kohvipausidel jms. Samas olid ka ettekanded sisukad ja informatiivsed.”

 

“Mulle meeldis, et esinejad olid erinevad ja mitmekesised. Samuti meeldis mulle see, et sai palju uusi kontakte ning suhelda ja tutvuda erinevate inimestega ja kuulda nende lugu, miks nad koolitusel osalevad. Meeldis väga kohtade vahetamine, kuna tänu sellele saigi rohkemate inimestega tuttvaks.”


Lisainfo

Koolitusele registreerumisel saadame arve Teie e-posti aadressile (kui tundub, et arvet ei tulnud, vaata kindlasti ka rämpsposti ja pakkumiste kausta). Arve tasumisel saadame meilile kinnituse ning mõned päevad enne koolitust meeldetuletuse üritusel osalemisest. Tühistades registreeringu kuni 2 nädalat enne koolituse toimumist kanname kogu tasutud summa tagasi. Teatades mitte osalemisest kuni 48h enne koolitust, kompenseerime pileti pääsmega järgmisele samaväärse maksumusega koolitusele või virtuaalsete koolituse materjalidega.