Tagasi E-raamatud

KUIDAS SAADA RAHATARGAKS E-RAAMAT

15,00 

Raamat saadaval e-formaadis, alusta lugemist kodust lahkumata!

Neli koolinoort töötavad suvel maasikapõllul ja tunnevad, et maasikate korjamisega rikkaks ei saa. Õnneks selgub, et neil on rikas sugulane onu Valter, kes on ettevõtja ja investor. Valteri juhendamisel asuvad ka meie noored oma ettevõtteid ehitama ja koguvad töö käigus rahatarkust. Lisaks jutustusele on raamatus ka palju lisainfot, harjutusi ja lugejat suunavaid küsimusi.

Tellides saadetakse Teile link raamatu allalaadimiseks.

Tootekood: KSRE Kategooria:

Kirjeldus

Lugejad saavad teada, miks tasub esmalt alati endale maksta, kuidas kulusid kirja panna ning mida peaks teadma maksudest. Selgub, et rikkus ei tähenda ainult suurt summat pangakontol või uhket sportautot maja ees! Lisaks rahatarkusele õpivad meie noored ettevõtjad ka üht-teist muud eluks vajalikku – näiteks seda, et sõprus on olulisem kui raha, usaldust on raske luua, kuid kerge kaotada ning eesmärgid tasub paberile kirja panna. Raamatu lõpus on lahti kirjutatud mõisted ning kaasas on ka töölehed, kuhu lugeja saab ise oma rahaasjad, äriideed ning eesmärgid kirja panna.
Tutvu ka raamatu näidisega.
Raamatu autoriteks on keeleteadlane Mihkel Truman ja ettevõtlushuviline Jaak Roosaare.
Lugejate tagasiside:
“Parim rahatarkuse raamat põhikooli õpilastele hetkel. Aitab noortel, kel kodus rahast ei räägita järje peale saada ja oma rahaasju korrastada ning inspireerib ka ettevõtlusele.”

Sulle võib meeldida ka…

NOORE ETTEVÕTJA ERIPAKKUMINE
NOORE ETTEVÕTJA ERIPAKKUMINE
Kui Su peres või tutvusringkonnas on noori, siis see on ideaalne võimalus neisse ettevõtluspisikut süstida! Need on kaks raamatut, mis tutvustavad ettevõtluse ja rahatarkuse põnevat maailma ning aitavad elus paremaid rahalisi otsuseid teha. Komplektis on "Miljonid ei millestki" ja "Kuidas saada rahatargaks" (eraldi ostes 44,90€). Lisainfo raamatute kohta all.
39,95  Lisa korvi