Tagasi E-raamatud

NOORE ETTEVÕTJA E-PAKKUMINE

24,95 

Kui Su peres või tutvusringkonnas on noori, siis see on ideaalne võimalus neisse ettevõtluspisikut süstida!

Need on kaks raamatut, mis tutvustavad ettevõtluse ja rahatarkuse põnevat maailma ning aitavad elus paremaid rahalisi otsuseid teha. Raamatud on saadaval e-formaadis, nii et alusta lugemist kodust lahkumata!

Komplektis on e-raamatutena “Miljonid ei millestki” ja “Kuidas saada rahatargaks” (eraldi ostes 30 €). Tellides saadetakse link raamatute alla laadimiseks. Lisainfo all.

Tootekood: MEMKSRE Kategooria:

Kirjeldus

“Miljonid ei millestki”

Varasemalt eesti keeles 1940. ja 1991. aastal ilmunud menuraamat toob lugejateni 25 maailmakuulsa ettevõtte sünnilood põimituna ettevõtjate edulugudega.

Kes meist poleks kuulnud Fordi autodest või Goodyeari rehvidest? Paljud mäletavad ka Singeri õmblusmasinat või Kodaki fotoaparaati. Kas aga teate, kuidas need ettevõtted alguse said? Mis motiveeris noort Henry Fordi või Charles Goodyeari loobuma palgatöötaja lihtsast elust ja asuma ettevõtja ohtlikule teele? Vastused neile ja teistele küsimustele leiad sellest raamatust. “Miljonid ei millestki” on sobilik lugemine alates algklasside vanemast astmest, pakkudes inspiratsiooni vanavanematelegi.

 

“Kuidas saada rahatargaks?”

Neli koolinoort töötavad suvel maasikapõllul ja tunnevad, et maasikate korjamisega rikkaks ei saa. Õnneks selgub, et neil on rikas sugulane onu Valter, kes on ettevõtja ja investor. Valteri juhendamisel asuvad ka meie noored oma ettevõtteid ehitama ja koguvad töö käigus rahatarkust.

Lugejad saavad teada, miks tasub esmalt alati endale maksta, kuidas kulusid kirja panna ning mida peaks teadma maksudest. Selgub, et rikkus ei tähenda ainult suurt summat pangakontol või uhket sportautot maja ees! Lisaks rahatarkusele õpivad meie noored ettevõtjad ka üht-teist muud eluks vajalikku – näiteks seda, et sõprus on olulisem kui raha, usaldust on raske luua, kuid kerge kaotada ning eesmärgid tasub paberile kirja panna. Raamatu lõpus on lahti kirjutatud mõisted ning kaasas on ka töölehed, kuhu lugeja saab ise oma rahaasjad, äriideed ning eesmärgid kirja panna.