Aktsiatega rikkaks saamise õpik
Aktsiatega Rikkaks Saamise e-raamat 2.0
Aktsiatega Rikkaks Saamise õpik 2.0 täiendatud trükk saadaval nüüd ka e-raamatuna! Enamasti räägitakse aktsiatest ja börsist just kauplemise ja spekuleerimise võtmes. Kui Sa pole varem sellest teemast midagi kuulnud, siis tundub see ilmselt keeruline, ohtlik ja midagi kättesaamatut. Minu eesmärk on seda suhtumist muuta ja Sulle näidata, et tänu aktsiaturule on meil kõigil võimalik saada omanikeks. Ja et see on lihtsam ja turvalisem kui töökoha otsimine või hoidmine. Siit raamatust saad teada kuidas:
 • Osta ja müüa aktsiaid
 • Luua endale kasvav dividenditulu
 • Analüüsida ettevõtteid ja aktsiaid
 • Investeerida passiivselt
 • Kasutada võimenduslaenu ja optsioone
 • Valida kasvuaktsiaid
 • Saadud õppetundidest õppust võtta
 • Koroona-aja börsikrahhi mõjudest üle tulla
 • Investeerivad Eesti nimekaimad investorid
15,00  Lisa korvi
Kinnisvaraga Rikkaks Saamise e-raamat
Kinnisvaraga Rikkaks Saamise e-raamat
Kinnisvaraga Rikkaks Saamise Õpik nüüd saadaval e-raamatuna ehk Sul on võimalus säästa nii loodust kui ka raha! Käesolev raamat on jätk Rikkaks Saamise Õpikule, keskendudes ühele kolmest varaklassist – kinnisvarale. Lisaks enda loole jagan Sinuga ka seitsme erineva kinnisvarainvestori kogemusi ja mõtteid. Olgu see raamat Sulle teejuhiks oma kinnisvaraimpeeriumi loomisel!
15,00  Lisa korvi
KUIDAS SAADA RAHATARGAKS E-RAAMAT
KUIDAS SAADA RAHATARGAKS E-RAAMAT
Raamat saadaval e-formaadis, alusta lugemist kodust lahkumata! Neli koolinoort töötavad suvel maasikapõllul ja tunnevad, et maasikate korjamisega rikkaks ei saa. Õnneks selgub, et neil on rikas sugulane onu Valter, kes on ettevõtja ja investor. Valteri juhendamisel asuvad ka meie noored oma ettevõtteid ehitama ja koguvad töö käigus rahatarkust. Lisaks jutustusele on raamatus ka palju lisainfot, harjutusi ja lugejat suunavaid küsimusi. Tellides saadetakse Teile link raamatu allalaadimiseks.
15,00  Lisa korvi
MILJONID EI MILLESTKI E-RAAMAT
MILJONID EI MILLESTKI E-RAAMAT
Varasemalt eesti keeles 1940. ja 1991. aastal ilmunud menuraamat nüüd ka e-raamatuna! Teos toob lugejateni 25 maailmakuulsa ettevõtte sünnilood, mis täis järjepidevat tööd, pingutust ja killukest õnne. Autor põimib need oskuslikult ettevõtjate elulugudega, luues tausta paljudele brändidele, mida tänapäevalgi oleme harjunud kasutama. Selles raamatus on midagi üliharuldast: ta sisendab lootust, teotahet, virgutavat optimismi. E. A. Jameson kirjutab inimestest, kes nullist alustades ja uskumatute raskustega heideldes imetlusväärse edu saavutasid. Parim raamat, et oma lastesse ettevõtjapisikut süstida!
15,00  Lisa korvi
NOORE ETTEVÕTJA E-PAKKUMINE
NOORE ETTEVÕTJA E-PAKKUMINE
Kui Su peres või tutvusringkonnas on noori, siis see on ideaalne võimalus neisse ettevõtluspisikut süstida! Need on kaks raamatut, mis tutvustavad ettevõtluse ja rahatarkuse põnevat maailma ning aitavad elus paremaid rahalisi otsuseid teha. Raamatud on saadaval e-formaadis, nii et alusta lugemist kodust lahkumata! Komplektis on e-raamatutena "Miljonid ei millestki" ja "Kuidas saada rahatargaks" (eraldi ostes 30 €). Tellides saadetakse link raamatute alla laadimiseks. Lisainfo all.
24,95  Lisa korvi
Rikkaks Saamise e-raamatud koos
Rikkaks Saamise e-raamatud koos
Kogu Rikkaks Saamise seeria on nüüd saadaval ka e-raamatutena. Valides digiraamatud saad need endale mugavalt alla laadida ning igal pool kaasas kanda. Tellides komplektina saad:
 • Rikkaks Saamise Õpiku kolmanda täiendatud trüki, milles on juttu rahast ja sellega ümber käimisest.
 • Kinnisvaraga Rikkaks Saamise Õpiku, mis annab ülevaate võimalustest kinnisvaraga raha kasvatada.
 • Aktsiatega Rikkaks Saamise Õpiku, mis kirjutab sellest, kuidas aktsiaturg enda kasuks tööle panna.
Igal raamatul on oma kindel roll ja koos loovad need raha haldamise ja investeerimise süsteemi, mis hajutab edukalt ka investeerimisega seotud riske. Nüüd on Sul võimalus kõik kolm e-raamatut korraga ostes säästa oluliselt nii loodust kui ka raha. Kui Sa ei ole varem investeerinud, siis siit soovitus – selle säästu saad juba investeerida!  
39,00  Lisa korvi
Rikkaks Saamise Õpiku e-raamat
Rikkaks Saamise Õpiku e-raamat
Tänaseks on RSÕ Eesti enimmüüdud majandusraamat, mille täiendatud trükki on nüüd võimalik osta ka e-raamatuna. Peale selle, et omandad finantstarkust, on Sul võimalus säästa nii loodust kui ka raha– viimase saad juba investeerida. Olen näinud vaeva, et panna kokku just selline raamat, mida oleksin ise tahtnud oma investeerimisteekonna alguses lugeda. Võrreldes 2014. aasta versiooniga leiad siit enam kui 110 lehekülje jagu uut materjali – lisatud on bitcoin ja krüptovaluutad, kaheksa uut intervjuud, rohkem on pandud fookust eesmärkidele ja unistamisele ning juttu tuleb ka enesedistsipliinist. Raha on elus küll tähtis, kuid kaugeltki mitte kõige tähtsam. Sellest ka veidi laiem fookus. Soovin, et leiaksid siit raamatust inspiratsiooni ja julgust pealehakkamiseks, et panna ka oma raha enda jaoks tööle. Tähtis ei olegi, kas alustad kümne, saja või tuhande euroga. Tähtis on omandada head harjumused ja olla järjekindel, sest summad lähevad ajapikku suuremaks ja kooliraha vigade eest järjest kallimaks. Ning aega enam tagasi ei saa!  
15,00  Lisa korvi