Aktsiatega rikkaks saamise Ôpik
Aktsiatega Rikkaks Saamise e-raamat 2.0
Aktsiatega Rikkaks Saamise Ă”pik 2.0 tĂ€iendatud trĂŒkk saadaval nĂŒĂŒd ka e-raamatuna! Enamasti rÀÀgitakse aktsiatest ja börsist just kauplemise ja spekuleerimise vĂ”tmes. Kui Sa pole varem sellest teemast midagi kuulnud, siis tundub see ilmselt keeruline, ohtlik ja midagi kĂ€ttesaamatut. Minu eesmĂ€rk on seda suhtumist muuta ja Sulle nĂ€idata, et tĂ€nu aktsiaturule on meil kĂ”igil vĂ”imalik saada omanikeks. Ja et see on lihtsam ja turvalisem kui töökoha otsimine vĂ”i hoidmine. Siit raamatust saad teada kuidas:
 • Osta ja mĂŒĂŒa aktsiaid
 • Luua endale kasvav dividenditulu
 • AnalĂŒĂŒsida ettevĂ”tteid ja aktsiaid
 • Investeerida passiivselt
 • Kasutada vĂ”imenduslaenu ja optsioone
 • Valida kasvuaktsiaid
 • Saadud Ă”ppetundidest Ă”ppust vĂ”tta
 • Koroona-aja börsikrahhi mĂ”judest ĂŒle tulla
 • Investeerivad Eesti nimekaimad investorid
15,00  Lisa korvi
Kinnisvaraga Rikkaks Saamise e-raamat
Kinnisvaraga Rikkaks Saamise e-raamat
Kinnisvaraga Rikkaks Saamise Õpik nĂŒĂŒd saadaval e-raamatuna ehk Sul on vĂ”imalus sÀÀsta nii loodust kui ka raha! KĂ€esolev raamat on jĂ€tk Rikkaks Saamise Õpikule, keskendudes ĂŒhele kolmest varaklassist – kinnisvarale. Lisaks enda loole jagan Sinuga ka seitsme erineva kinnisvarainvestori kogemusi ja mĂ”tteid. Olgu see raamat Sulle teejuhiks oma kinnisvaraimpeeriumi loomisel!
15,00  Lisa korvi
KUIDAS SAADA RAHATARGAKS E-RAAMAT
KUIDAS SAADA RAHATARGAKS E-RAAMAT
Raamat saadaval e-formaadis, alusta lugemist kodust lahkumata! Neli koolinoort töötavad suvel maasikapĂ”llul ja tunnevad, et maasikate korjamisega rikkaks ei saa. Õnneks selgub, et neil on rikas sugulane onu Valter, kes on ettevĂ”tja ja investor. Valteri juhendamisel asuvad ka meie noored oma ettevĂ”tteid ehitama ja koguvad töö kĂ€igus rahatarkust. Lisaks jutustusele on raamatus ka palju lisainfot, harjutusi ja lugejat suunavaid kĂŒsimusi. Tellides saadetakse Teile link raamatu allalaadimiseks.
15,00  Lisa korvi
MILJONID EI MILLESTKI E-RAAMAT
MILJONID EI MILLESTKI E-RAAMAT
Varasemalt eesti keeles 1940. ja 1991. aastal ilmunud menuraamat nĂŒĂŒd ka e-raamatuna! Teos toob lugejateni 25 maailmakuulsa ettevĂ”tte sĂŒnnilood, mis tĂ€is jĂ€rjepidevat tööd, pingutust ja killukest Ă”nne. Autor pĂ”imib need oskuslikult ettevĂ”tjate elulugudega, luues tausta paljudele brĂ€ndidele, mida tĂ€napĂ€evalgi oleme harjunud kasutama. Selles raamatus on midagi ĂŒliharuldast: ta sisendab lootust, teotahet, virgutavat optimismi. E. A. Jameson kirjutab inimestest, kes nullist alustades ja uskumatute raskustega heideldes imetlusvÀÀrse edu saavutasid. Parim raamat, et oma lastesse ettevĂ”tjapisikut sĂŒstida!
15,00  Lisa korvi
NOORE ETTEVÕTJA E-PAKKUMINE
NOORE ETTEVÕTJA E-PAKKUMINE
Kui Su peres vĂ”i tutvusringkonnas on noori, siis see on ideaalne vĂ”imalus neisse ettevĂ”tluspisikut sĂŒstida! Need on kaks raamatut, mis tutvustavad ettevĂ”tluse ja rahatarkuse pĂ”nevat maailma ning aitavad elus paremaid rahalisi otsuseid teha. Raamatud on saadaval e-formaadis, nii et alusta lugemist kodust lahkumata! Komplektis on e-raamatutena "Miljonid ei millestki" ja "Kuidas saada rahatargaks" (eraldi ostes 30 €). Tellides saadetakse link raamatute alla laadimiseks. Lisainfo all.
24,95  Lisa korvi
Rikkaks Saamise e-raamatud koos
Rikkaks Saamise e-raamatud koos
Kogu Rikkaks Saamise seeria on nĂŒĂŒd saadaval ka e-raamatutena. Valides digiraamatud saad need endale mugavalt alla laadida ning igal pool kaasas kanda. Tellides komplektina saad:
 • Rikkaks Saamise Õpiku kolmanda tĂ€iendatud trĂŒki, milles on juttu rahast ja sellega ĂŒmber kĂ€imisest.
 • Kinnisvaraga Rikkaks Saamise Õpiku, mis annab ĂŒlevaate vĂ”imalustest kinnisvaraga raha kasvatada.
 • Aktsiatega Rikkaks Saamise Õpiku, mis kirjutab sellest, kuidas aktsiaturg enda kasuks tööle panna.
Igal raamatul on oma kindel roll ja koos loovad need raha haldamise ja investeerimise sĂŒsteemi, mis hajutab edukalt ka investeerimisega seotud riske. NĂŒĂŒd on Sul vĂ”imalus kĂ”ik kolm e-raamatut korraga ostes sÀÀsta oluliselt nii loodust kui ka raha. Kui Sa ei ole varem investeerinud, siis siit soovitus – selle sÀÀstu saad juba investeerida!  
39,00  Lisa korvi
Rikkaks Saamise Õpiku e-raamat
Rikkaks Saamise Õpiku e-raamat
TĂ€naseks on RSÕ Eesti enimmĂŒĂŒdud majandusraamat, mille tĂ€iendatud trĂŒkki on nĂŒĂŒd vĂ”imalik osta ka e-raamatuna. Peale selle, et omandad finantstarkust, on Sul vĂ”imalus sÀÀsta nii loodust kui ka raha– viimase saad juba investeerida. Olen näinud vaeva, et panna kokku just selline raamat, mida oleksin ise tahtnud oma investeerimisteekonna alguses lugeda. Võrreldes 2014. aasta versiooniga leiad siit enam kui 110 lehekülje jagu uut materjali – lisatud on bitcoin ja krĂŒptovaluutad, kaheksa uut intervjuud, rohkem on pandud fookust eesmärkidele ja unistamisele ning juttu tuleb ka enesedistsipliinist. Raha on elus küll tähtis, kuid kaugeltki mitte kõige tähtsam. Sellest ka veidi laiem fookus. Soovin, et leiaksid siit raamatust inspiratsiooni ja julgust pealehakkamiseks, et panna ka oma raha enda jaoks tööle. Tähtis ei olegi, kas alustad kümne, saja või tuhande euroga. Tähtis on omandada head harjumused ja olla järjekindel, sest summad lähevad ajapikku suuremaks ja kooliraha vigade eest järjest kallimaks. Ning aega enam tagasi ei saa!  
15,00  Lisa korvi
Toetajapilet – Noorte Investeerimislaager
Toetajapilet – Noorte Investeerimislaager
Sel suvel toimub Eesti esimene Noorte Investeerimislaager, mille eesmĂ€rgiks on suurendada 10. ja 11. klassi Ă”pilastele finantskirjaoskust ning inspireerida neid rahatarkust enda eakaaslastele edasi jagama. Laagri visioon on luua Eesti jĂ€rgmise pĂ”lvkonna investeerimiskogukond, tuues kokku investeerimisest ja selle jagamisest huvitatud noored. Rohkem infot esinejate ja laagri kohta leiad: noorteinvesteerimislaager.ee Et kĂ”igil kandideerijatel oleks vĂ”rdne vĂ”imalus osaleda, on ĂŒritus osalejatele tasuta. Ostes toetajapileti, toetad ĂŒhe noore osalemist laagris ning annad tĂ”uke tema rahatargema tulevikus suunas. KĂ”ik toetajad saavad mainitud ĂŒrituse kodulehel, sotsiaalmeedias ja kohapeal.
100,00  Lisa korvi