Kinnisvaraseminar 2020- Tegijatelt tegijatele
Kinnisvaraseminar 2020- Tegijatelt tegijatele
Kinnisvaras on käes põnevad ajad. Kauaoodatud hinnalangus on kohale jõudnud ja rahas istuvad investorid hõõruvad rõõmsalt käsi. Kas kordumas on 2008-2009 aasta krahh või pääseme seekord kergemalt? Kaheksas kinnisvaraseminar “Kinnisvara 2020” toimus 27. septembril Tallinnas, millest on võimalik vaadata terviklikku salvestust. Kuulda oma ala tipptegijate kogemusi ja soovitusi kinnisvaraturul toimuvast! Salvestus on jäädvustatud professionaalselt mitme kaameraga ning võimaldab infot ammutada mugavalt Sulle sobival ajal. Kõik esinejad on eraldi videoklippides, mis muudab teemade vahel valimise meeldivalt lihtsaks.
  • Milline on olukord Eesti majanduses tervikuna ja kuidas see võiks mõjutada kinnisvaraturgu?
  • Kas ja kellele pangad laenu annavad ja kuidas üldse rahastus leida?
  • Kas tulemas on üürikorterite uputus ja üürnike põud?
49,00  Lisa korvi
aktsiatesse investeerimise veebikoolitus
videokoolitus “Ärevad ajad börsil – kuidas käituda?”
Aktsiatesse investeerimise webinari LIVE salvestus. Kuidas käituda, kui börsid rallivad ja optimism on õhus? Kas osta, müüa või hoida? Koolitusel vaatame eelmiste kriiside õppetunde ja käime läbi erinevad strateegiad, mida investor saaks rakendada. Vaatame nii pikaajalisi tehinguid kui ka lühiajalisi kauplemisvõimalusi. Webinari kava:
1. Miks ja kuidas aktsiatesse investeerida?
2. Dividendiaktsiad või kasvuaktsiad?
3. Daytrading, kauplemine või osta-ja-hoia
4. Kuidas leida 10-kordistujaid
5. Optsioonide müümine
6. Minu parimate ja halvimate tehingute analüüs
7. Minu kogemused Funderbeamist

Saadame koolituse salvestuse ja materjalid.

39,00  Lisa korvi
Videoseminar “Rikkaks saamise õpik praktikas 2020- Miljonite eri!”
Videoseminar “Rikkaks saamise õpik praktikas 2020- Miljonite eri!”
24.oktoobril toimus juba 7. korda iga-aastane Rikkaks saamise õpik praktikas seminar. Nipid oma ala tipptegijatelt, väärt ideed ja tutvused kogu eluks - meie põhieesmärgiks on Sind motiveerida tegutsema ning anda teadmisi järgmisele rahalisele tasemele jõudmiseks.  Esinevad oma ala tipptegijad, kes jagavad oma ideid ettevõtluse, laenude, aktsiate ja kinnisvaraarenduse valdkondades. Lisaks vaatame üle päevakajalised teemad nagu sissetulekute suurendamine ja idufirmadesse investeerimine. Anname ülevaate rikkuse 4 kvadrandist ja seame eesmärgid järgnevaks aastaks. Jagades enda kogemusi, on meil võimalus õppida üksteise kogemustest. Koolitusest on võimalik vaadata professionaalset terviklikku salvestust. Vaata kõiki esinejaid mugavalt Sulle sobival ajal ja kohas, just selle tempoga, mis Sulle paras on! Kuna kõik head esinejad ühte päeva ära ei mahu, siis käib seminariga kokku materjalide vihik, kus on valdkondade kohta sügavuti minevat infot ja ruumi märkmeteks, et väärt ideed peale seminari ei ununeks. Lisainfo koolituse ja esinejate kohta all.  
49,00  Lisa korvi

 

Kui tahad meie tulevaste koolitustega kursis olla, siis palun jäta meile oma andmed täites ära vormi.