Tagasi Koolitused

Webinaride sarja salvestus – Rahalise vabaduse teekond 2023

99,00 

Kuidas luua rahaline vabadus ja investeerida nii, et passiivne sissetulek kataks ära igapäevased elamiskulud?

 

  • 6 eraldiseisvat webinari salvestust
  • konkreetsed harjutused iseseisvateks töödeks
  • palju näiteid tegelikest tehingutest.
Kursuse eesmärk on anda Sulle motivatsiooni ja teadmisi, et ehitada üles endale sobiv plaan rahalise vabaduse saavutamiseks.
Seejärel vaatame koos üle konkreetsed juhised igas varaklassis seatud eesmärkide täitmiseks.

Tootekood: RR23 Kategooria:

Kirjeldus

Salvestused toimunud webinaride sarjast:

 

  1. tund. Sissejuhatus eraisiku rahaasjadesse – saame tuttavaks, seame eesmärke ja hakkame pihta. Ülevaade enda tuludest, kuludest, varadest ja kohustustest. Arvutame välja enda puhasväärtuse ja planeerime tulevikku. Vaatame kuidas võlgadest vabaneda, edukamalt säästa ja luua investeerimiskapitali. Räägime ka mõtteviisist, mis on rahalise kapitali loomisel oluline. Põgusalt arutleme ka sissetulekute suurendamise ja ettevõtlustulu loomise teemadel.
  2. tund. Meelerahufond, pensionisambad ja passiivne indeksinvesteerimine – kuidas võimalikult väikeste kulude (nii raha kui ka aja) saavutada pikaajaliselt häid tulemusi. Vaatame ka erinevaid nippe ja strateegiaid maksude vaatenurgast.
  3. tund. Aktiivse investeerimisega alustamine – kas investeerida eraisiku või ettevõttena? Milliseid varaklasse ja instrumente eelistada? Milline on ajakulu, tootluse ootus ja investeerimisega kaasnevad riskid. Kuidas ehitada üles enda investeerimisfilosoofia ja strateegia?
  4. tund. Intress kui passiivse tulu alustala – vaatame lähemalt erinevaid intressitulu pakkuvaid ühisrahastusportaale, võlakirju, hoiuseid ja nii tagatud kui ka tagamata laenude andmist. Käime üheskoos läbi mitmeid kaasusi nii edukate kui ka ebaõnnestunud investeeringute osas.
  5. tund. Aktsiad ja passiivne tulu läbi dividendide – käime läbi aktsiate põhitõed, vaatame mille alusel aktsiaid portfelli valida ja kuidas luua endale pidevalt kasvav dividendiportfell. Tutvume põgusalt ka Interactive Brokers keskkonnaga ja viime ennast kurssi Berkshire Hathaway ettevõttega.
  6. tund. Kinnisvara ja passiivne tulu läbi üürivoo – jagan osalejatega detailselt oma üüriportfelli detaile ja arengut nii tehingute leidmise, halduse kui ka finantseerimise vaatenurgast. Analüüsime kinnisvaraturu võimalusi ning ohte ja katsume leida enda jaoks sobiva investeerimisstrateegia.