Videokoolitus – Karuturg aktsiates: kuhu ja kuidas investeerida
Videokoolitus – Karuturg aktsiates: kuhu ja kuidas investeerida
Järjest sagedamini olen ennast tabanud mõtlemast, et praegune investeerimismaastik on justkui miiniväli, millest on vaja (võimalikult) elusana läbi matkata.
 
Jagamaks ideid, kuidas ka langeval turul mõistlikke otsuseid teha, korraldame webinari.
  • Alustajate levinumad vead ja kuidas tagada, et oleksid investor ka 5 või 10 aasta pärast;
  • hetke olulisemad trendid majanduses;
  • mida võiks oodata aktsiaturgudelt;
  • minu viimased tehingud;
  • minu vead viimase poole aasta jooksul;

39,00  Lisa korvi
Videokoolitus – Karuturg on tulemas: 3 tööriista edasijõudnud investorile
Videokoolitus – Karuturg on tulemas: 3 tööriista edasijõudnud investorile
Nädalavahetusel toimus taaskord Investor Toomase konverents, mis läks ajalukku kui kõige karusem 🐻  investeerimiskoolitus, kus olen osalenud. Peaaegu kõik esinesid olid arvamusel, et pikaajaline lihtne pulliturg on läbi ja nüüd on aeg positsioone vähendada, raha osakaalu kasvatada ja isegi lühikeseks müümist õppida.
Mul oli au teha 20 minutiline ettekanne teemal "Võimendus, optsioonid ja lühikeseks müümine". Teema oli nii menukas, et väike saal oli rahvast punnis täis ja Äripäev pani selle pildi isegi konverentsi teemapildiks.
Teeme sellele nüüd põhjalikuma koolituse, kus need kolm teemat rahulikult samm-sammult läbi käia.
Koolituse tellijatele saadetakse meilile ligipääs webinari salvestusele, kus on juttu teemal, kuidas käituda langeval turul ja sellest kasu lõigata.
(Täpsemad teemad all)
 

39,00  Lisa korvi
aktsiatesse investeerimise veebikoolitus
videokoolitus “Ärevad ajad börsil – kuidas käituda?”
Aktsiatesse investeerimise webinari LIVE salvestus. Kuidas käituda, kui börsid rallivad ja optimism on õhus? Kas osta, müüa või hoida? Koolitusel vaatame eelmiste kriiside õppetunde ja käime läbi erinevad strateegiad, mida investor saaks rakendada. Vaatame nii pikaajalisi tehinguid kui ka lühiajalisi kauplemisvõimalusi. Webinari kava:
1. Miks ja kuidas aktsiatesse investeerida?
2. Dividendiaktsiad või kasvuaktsiad?
3. Daytrading, kauplemine või osta-ja-hoia
4. Kuidas leida 10-kordistujaid
5. Optsioonide müümine
6. Minu parimate ja halvimate tehingute analüüs
7. Minu kogemused Funderbeamist

Saadame koolituse salvestuse ja materjalid.

39,00  Lisa korvi
Videokoolitus 2020- Tegijatelt tegijatele
Videokoolitus 2020- Tegijatelt tegijatele
Kinnisvaras on käes põnevad ajad. Kauaoodatud hinnalangus on kohale jõudnud ja rahas istuvad investorid hõõruvad rõõmsalt käsi. Kas kordumas on 2008-2009 aasta krahh või pääseme seekord kergemalt? Kaheksas kinnisvaraseminar “Kinnisvara 2020” toimus 27. septembril Tallinnas, millest on võimalik vaadata terviklikku salvestust. Kuulda oma ala tipptegijate kogemusi ja soovitusi kinnisvaraturul toimuvast! Salvestus on jäädvustatud professionaalselt mitme kaameraga ning võimaldab infot ammutada mugavalt Sulle sobival ajal. Kõik esinejad on eraldi videoklippides, mis muudab teemade vahel valimise meeldivalt lihtsaks.
  • Milline on olukord Eesti majanduses tervikuna ja kuidas see võiks mõjutada kinnisvaraturgu?
  • Kas ja kellele pangad laenu annavad ja kuidas üldse rahastus leida?
  • Kas tulemas on üürikorterite uputus ja üürnike põud?
49,00  Lisa korvi
Videoseminar “Rikkaks saamise õpik praktikas 2020 – Miljonite eri!”
Videoseminar “Rikkaks saamise õpik praktikas 2020 – Miljonite eri!”
24.oktoobril toimus juba 7. korda iga-aastane Rikkaks saamise õpik praktikas seminar. Nipid oma ala tipptegijatelt, väärt ideed ja tutvused kogu eluks - meie põhieesmärgiks on Sind motiveerida tegutsema ning anda teadmisi järgmisele rahalisele tasemele jõudmiseks.  Esinevad oma ala tipptegijad, kes jagavad oma ideid ettevõtluse, laenude, aktsiate ja kinnisvaraarenduse valdkondades. Lisaks vaatame üle päevakajalised teemad nagu sissetulekute suurendamine ja idufirmadesse investeerimine. Anname ülevaate rikkuse 4 kvadrandist ja seame eesmärgid järgnevaks aastaks. Jagades enda kogemusi, on meil võimalus õppida üksteise kogemustest. Koolitusest on võimalik vaadata professionaalset terviklikku salvestust. Vaata kõiki esinejaid mugavalt Sulle sobival ajal ja kohas, just selle tempoga, mis Sulle paras on! Kuna kõik head esinejad ühte päeva ära ei mahu, siis käib seminariga kokku materjalide vihik, kus on valdkondade kohta sügavuti minevat infot ja ruumi märkmeteks, et väärt ideed peale seminari ei ununeks. Lisainfo koolituse ja esinejate kohta all.  
49,00  Lisa korvi
webinar - top investeerimisideed
Webinar – Minu tänased TOP10 investeerimisideed!
Vaatame üheskoos peale erinevatele investeerimisideedele, kuhu võiks praegustel segastel aegadel raha paigutada.
  Kellegi teise otsuste järgi investeerimine on ohtlik, kuna tavaliselt ju ei tea mille põhjal ostuotsus langetati. Sellest tulenevalt keskendume seekord mitte lihtsalt ideede tutvustusele, vaid vaatame konkreetsete ettevõtete sisse ja läheme investeerimisteesiga veidi rohkem süviti, kui tavaliselt 20-30 minutilise ettekandega seda teha jõuab.
Jagan ühtlasi ka oma kogemusi selle aasta parimate ja halvimate investeeringute osas.
 
Webinar toimub Zoomis, kestab kuni 2 tundi ning on hiljem järelvaadatav.
 
39,00  Lisa korvi