Toetajapilet – Noorte Investeerimislaager
Toetajapilet – Noorte Investeerimislaager
Sel suvel toimub Eesti esimene Noorte Investeerimislaager, mille eesmärgiks on suurendada 10. ja 11. klassi õpilastele finantskirjaoskust ning inspireerida neid rahatarkust enda eakaaslastele edasi jagama. Laagri visioon on luua Eesti järgmise põlvkonna investeerimiskogukond, tuues kokku investeerimisest ja selle jagamisest huvitatud noored. Rohkem infot esinejate ja laagri kohta leiad: noorteinvesteerimislaager.ee Et kõigil kandideerijatel oleks võrdne võimalus osaleda, on üritus osalejatele tasuta. Ostes toetajapileti, toetad ühe noore osalemist laagris ning annad tõuke tema rahatargema tulevikus suunas. Kõik toetajad saavad mainitud ürituse kodulehel, sotsiaalmeedias ja kohapeal.
100,00  Lisa korvi
aktsiatesse investeerimise veebikoolitus
videokoolitus “Ärevad ajad börsil – kuidas käituda?”
Aktsiatesse investeerimise webinari LIVE salvestus. Kuidas käituda, kui börsid rallivad ja optimism on õhus? Kas osta, müüa või hoida? Koolitusel vaatame eelmiste kriiside õppetunde ja käime läbi erinevad strateegiad, mida investor saaks rakendada. Vaatame nii pikaajalisi tehinguid kui ka lühiajalisi kauplemisvõimalusi. Webinari kava:
1. Miks ja kuidas aktsiatesse investeerida?
2. Dividendiaktsiad või kasvuaktsiad?
3. Daytrading, kauplemine või osta-ja-hoia
4. Kuidas leida 10-kordistujaid
5. Optsioonide müümine
6. Minu parimate ja halvimate tehingute analüüs
7. Minu kogemused Funderbeamist

Saadame koolituse salvestuse ja materjalid.

39,00  Lisa korvi
Videoseminar “Rikkaks saamise õpik praktikas 2020 – Miljonite eri!”
Videoseminar “Rikkaks saamise õpik praktikas 2020 – Miljonite eri!”
24.oktoobril toimus juba 7. korda iga-aastane Rikkaks saamise õpik praktikas seminar. Nipid oma ala tipptegijatelt, väärt ideed ja tutvused kogu eluks - meie põhieesmärgiks on Sind motiveerida tegutsema ning anda teadmisi järgmisele rahalisele tasemele jõudmiseks.  Esinevad oma ala tipptegijad, kes jagavad oma ideid ettevõtluse, laenude, aktsiate ja kinnisvaraarenduse valdkondades. Lisaks vaatame üle päevakajalised teemad nagu sissetulekute suurendamine ja idufirmadesse investeerimine. Anname ülevaate rikkuse 4 kvadrandist ja seame eesmärgid järgnevaks aastaks. Jagades enda kogemusi, on meil võimalus õppida üksteise kogemustest. Koolitusest on võimalik vaadata professionaalset terviklikku salvestust. Vaata kõiki esinejaid mugavalt Sulle sobival ajal ja kohas, just selle tempoga, mis Sulle paras on! Kuna kõik head esinejad ühte päeva ära ei mahu, siis käib seminariga kokku materjalide vihik, kus on valdkondade kohta sügavuti minevat infot ja ruumi märkmeteks, et väärt ideed peale seminari ei ununeks. Lisainfo koolituse ja esinejate kohta all.  
49,00  Lisa korvi
Webinari salvestus – Karuturg aktsiates: kuhu ja kuidas investeerida
Webinari salvestus – Karuturg aktsiates: kuhu ja kuidas investeerida
Järjest sagedamini olen ennast tabanud mõtlemast, et praegune investeerimismaastik on justkui miiniväli, millest on vaja (võimalikult) elusana läbi matkata.
 
Jagamaks ideid, kuidas ka langeval turul mõistlikke otsuseid teha, korraldame webinari.
  • Alustajate levinumad vead ja kuidas tagada, et oleksid investor ka 5 või 10 aasta pärast;
  • hetke olulisemad trendid majanduses;
  • mida võiks oodata aktsiaturgudelt;
  • minu viimased tehingud;
  • minu vead viimase poole aasta jooksul;

39,00  Lisa korvi
Webinari salvestus – Karuturg on tulemas: 3 tööriista edasijõudnud investorile
Webinari salvestus – Karuturg on tulemas: 3 tööriista edasijõudnud investorile
Nädalavahetusel toimus taaskord Investor Toomase konverents, mis läks ajalukku kui kõige karusem 🐻  investeerimiskoolitus, kus olen osalenud. Peaaegu kõik esinesid olid arvamusel, et pikaajaline lihtne pulliturg on läbi ja nüüd on aeg positsioone vähendada, raha osakaalu kasvatada ja isegi lühikeseks müümist õppida.
Mul oli au teha 20 minutiline ettekanne teemal "Võimendus, optsioonid ja lühikeseks müümine". Teema oli nii menukas, et väike saal oli rahvast punnis täis ja Äripäev pani selle pildi isegi konverentsi teemapildiks.
Teeme sellele nüüd põhjalikuma koolituse, kus need kolm teemat rahulikult samm-sammult läbi käia.
Koolituse tellijatele saadetakse meilile ligipääs webinari salvestusele, kus on juttu teemal, kuidas käituda langeval turul ja sellest kasu lõigata.
(Täpsemad teemad all)
 

39,00  Lisa korvi
SOODUSPAKKUMINE! Webinari salvestus – Kõik optsioonide müügist, et teha edukaid tehinguid
Webinari salvestus – Kõik optsioonide müügist, et teha edukaid tehinguid
Veidi enam kui aasta tagasi viisime esimest korda läbi optsioonide müümise webinari, mis osutus erakordselt populaarseks. Olen vahepealse aasta jooksul teinud optsioonidega kümneid tehinguid ja nii on aeg käes, et uuesti üks sisukas webinar läbi viia.
 
 
Mida rohkem optsioonide müümise kohta õppida, seda vähem on soovi lihtsalt aktsiaid osta või müüa...
 
 
Käime webinaril läbi optsioonide teoreetilise poole ja keskendume just reaalsete tehingute ja strateegiate analüüsile. Edukas optsioonimüük aitas minu ettevõttel saavutada 2023. aastal börsidel enam kui 70% tootluse.
 
Soovitan kindlasti kuulata, kui soovid rohkem optsioonide müümise kohta teada saada! Näidetes kasutame Interactive Brokersi keskkonda.
 
Original price was: 99,00 €.Current price is: 49,00 €. Lisa korvi
Webinari salvestus – Lapsed ja investeerimine
Webinari salvestus – Lapsed ja investeerimine
Lastele raha kogumine ja investeerimine on teema, mille kohta saan alati palju küsimusi. Jagangi veebikoolitusel oma rahaplaani ja kogemust lastele raha kogumisel. Lisaks üldisele investeerimisele läbi OÜ, kasvukonto või investeerimiskonto, vaatame lähemalt ka laste tulumaksuvabastuse kasutamist.
 
Teatavasti otsustas riik kaotada käesolevast aastast ära täiendava maksuvaba tulu laste eest. Kolmelapselisel perel jääb saamata seega (1848+3048 eurot tulumaksusoodustust). Küll aga kerkib uuel aastal maksuvaba tulu inimese kohta 700 euroni kuus. Räägimegi webinaril, kuidas tekitada lastele läbi investeerimise passiivne tulu, mis võimaldab perel maksuvaba sissetulekut suurendada.
 
Lisaks käime läbi ka üldisemad investeerimisplaanid, mida lastele raha kogumiseks kasutatakse.
 
Koolitus toimus webinarina ning on järelevaadatav.
 
Tänu koolitusele annetati Aitan Eestit organisatsioonile, mis toetab erinevaid lastega seotud projekte, üle 3000 euro.
 
39,00  Lisa korvi
webinar - top investeerimisideed
Webinari salvestus – Minu tänased TOP10 investeerimisideed!
Vaatame üheskoos peale erinevatele investeerimisideedele, kuhu võiks praegustel segastel aegadel raha paigutada.
  Kellegi teise otsuste järgi investeerimine on ohtlik, kuna tavaliselt ju ei tea mille põhjal ostuotsus langetati. Sellest tulenevalt keskendume seekord mitte lihtsalt ideede tutvustusele, vaid vaatame konkreetsete ettevõtete sisse ja läheme investeerimisteesiga veidi rohkem süviti, kui tavaliselt 20-30 minutilise ettekandega seda teha jõuab.
Jagan ühtlasi ka oma kogemusi selle aasta parimate ja halvimate investeeringute osas.
 
Webinar on saadaval Zoomi koosoleku salvestusena, kestvus 2h.
 
29,00  Lisa korvi
Webinari salvestus – Optsioonide müümine kui passiivse sissetuleku allikas
Webinari salvestus – Optsioonide müümine kui passiivse sissetuleku allikas
Olen optsioonide müümisega tegelenud tänaseks juba enam kui 7 aastat ning teinud selle aja jooksul sadu tehinguid. Tegemist on minu jaoks olnud väga kasumliku strateegiaga, millega olen igal aastal edestanud oma tavalist aktsiaportfelli tootlust.
 
Olen järjest enam arvamusel, et optsioonide müümine on sobilik strateegia päris paljudele investoritele ning õigesti rakendatult aitab lisaks dividendidele luua passiivset tulu ja portfelli riski maandada.
 
Koolitus on sobilik edasijõudnud investorile, tugevalt soovituslik on IB-s ettevõte konto omamine (et teha tehinguid mõistlike teenustasudega ja vältida kohest maksustamist).
 
Seminari täpsem info allpool.
 
49,00  Lisa korvi