Tagasi Koolitused

videokoolitus “Ärevad ajad börsil – kuidas käituda?”

39,00 

Aktsiatesse investeerimise webinari LIVE salvestus.

Kuidas käituda, kui börsid rallivad ja optimism on õhus? Kas osta, müüa või hoida?

Koolitusel vaatame eelmiste kriiside õppetunde ja käime läbi erinevad strateegiad, mida investor saaks rakendada. Vaatame nii pikaajalisi tehinguid kui ka lühiajalisi kauplemisvõimalusi.

Webinari kava:

1. Miks ja kuidas aktsiatesse investeerida?
2. Dividendiaktsiad või kasvuaktsiad?
3. Daytrading, kauplemine või osta-ja-hoia
4. Kuidas leida 10-kordistujaid
5. Optsioonide müümine
6. Minu parimate ja halvimate tehingute analüüs
7. Minu kogemused Funderbeamist

Saadame koolituse salvestuse ja materjalid.

Tootekood: WEBARSO Kategooria:

Kirjeldus

Trükist on ilmunud uusAktsiatega rikkaks saamise õpik 2.0“. Aktsiatesse investeerimine võib esialgu tunduda hirmuäratav ja keeruline maailm, ent raamatu ja webinariga saad selgeks põhilisemad sammud, et alustada enda aktsiainvestori teekonda.

Meist

Oleme koos korraldanud seminare juba alates 2014. aastast, kui alustasime Rikkaks Saamise Õpiku brändiga. Toimunud on nii üldisemaid algajatele mõeldud seminare kui ka kindlates varaklassides sügavuti minevaid koolitusi. Esimene Rikkaks Saamise Õpik praktikas seminar toimus aastal 2014, mil oli eesmärgiks anda osalejatele teadmised, tööriistad ja motivatsioon, et soovi korral ka endale ehitada igavikuline portfell, mis võimaldab nii varasemat pensionit kui ka varade kogumist järeltulijatele. Aastal 2020 on samuti meie peamiseks eesmärgiks jagada osalejatele motivatsiooni ja teadmisi, kuidas oma rahalise olukorraga järgmisele tasemele jõuda. Esinevad mitmed säravad tähed nii ettevõtluse, kinnisvara, laenude kui ka aktsiate valdkonnast. Tule ja õpi parimatelt!

Varasemate koolituste kohta saad lugeda SIIT.


Korraldus

Koolitusega toimub veebiülekandena: registreerujatele saadetakse peale arve tasumist Zoomi link.

Webinaril saab esinejalt aktiivselt küsimusi küsida ning pärast saadetakse osalejatele kasutatud materjalid ning 2 kuuks koolituse salvestuse ligipääs.


Lisainfo

Koolitusele registreerumisel saadame arve Teie e-posti aadressile (kui tundub, et arvet ei tulnud, vaata kindlasti ka rämpsposti ja pakkumiste kausta). Arve tasumisel saadame meilile kinnituse, kus on link webinaril osalemiseks.