AKTSIATEGA RIKKAKS SAAMISE ÕPIK 2.0
AKTSIATEGA RIKKAKS SAAMISE ÕPIK 2.0
Aktsiatega rikkaks saamise õpik 2.0 on eelmisest versioonist ligi poole paksem! Siit raamatust saad teada kuidas:
  • Osta ja müüa aktsiaid
  • Luua endale kasvav dividenditulu
  • Analüüsida ettevõtteid ja aktsiaid
  • Investeerida passiivselt
  • Kasutada võimenduslaenu ja optsioone
  • Valida kasvuaktsiaid
  • Saadud õppetundidest õppust võtta
  • Koroona-aja börsikrahhi mõjudest üle tulla
  • Investeerivad Eesti nimekaimad investorid
 
29,95  Lisa korvi
KINNISVARAGA RIKKAKS SAAMISE ÕPIK 2.0
KINNISVARAGA RIKKAKS SAAMISE ÕPIK 2.0
Kauaoodatud Kinnisvaraga rikkaks saamise õpik 2.0!
Tegemist on kuus aastat tagasi ilmunud raamatu uuendatud versiooniga, mis on algsest raamatust ligi kaks korda mahukam.
[space_20] Uuest raamatust saad teada kuidas:
- alustada kinnisvarasse investeerimist, kui endal raha pole
- leida turult soodsaid tehinguid
- saavutada oma kinnisvaralt lõputut tootlust
- võtta portfellist välja 170 000 eurot ilma, et kinnisvara peaks müüma
- teenida kahe notaris käimisega üle 100 000 euro kasumit
- kaotada 10 000 eurot ühe autosõiduga Viljandisse
- anda kinnisvaraga tagatud laenu
- tekkis Pärnu vihatuim maja ja mida sellest õppida
- sai alguse Everaus Kinnisvara ja miks Scandium Kinnisvara nimi ei ole enam Luise Kodu
- investeerida kinnisvarafondidesse
- teha nii, et pank Sulle laenu annaks
- palju muud põnevat lugemist kinnisvara ja investeerimise kohta
 
Lisaks Jaagule jagavad raamatus oma teekonda ja tarkust 10 kinnisvaraga tegelevat inimest.
 
29,95  Lisa korvi
KUIDAS SAADA RAHATARGAKS?
KUIDAS SAADA RAHATARGAKS?
Neli koolinoort töötavad suvel maasikapõllul ja tunnevad, et maasikate korjamisega rikkaks ei saa. Õnneks selgub, et neil on rikas sugulane onu Valter, kes on ettevõtja ja investor. Valteri juhendamisel asuvad ka meie noored oma ettevõtteid ehitama ja koguvad töö käigus rahatarkust. Lisaks jutustusele on raamatus ka palju lisainfot, harjutusi ja lugejat suunavaid küsimusi.
[ct_spacer height="25"]
24,95  Lisa korvi
LASTERAAMATUTE ERIPAKKUMINE
LASTERAAMATUTE ERIPAKKUMINE
Otsid oma lapsele või noorele sugulasele toredat kingitust? Komplektis on kaks raamatut: Liis Klein "Minu esimene raha" Lugu sellest, kuidas väike poiss nimega Karl teenis päris esimese oma raha ja õppis seda nutikalt kasutama. Raamat on kirjutatud lihtsas keeles ja annab võimaluse koos lapsega raha teenimise ja kulutamise üle arutleda. Vahvad illustratsioonid aitavad tutvustada raamatu sisu ka kõige pisematele põnnidele. Toode on kõvade kaante ja lehtedega ehk sobib ka pere kõige noorematele liikmetele.
Jaak Roosaare ja Mihkel Trumani "Kuidas saada rahatargaks". Raamat räägib, kuidas koolinoored töötavad suvel maasikapõllul ja tunnevad, et maasikate korjamisega rikkaks ei saa. Õnneks selgub, et neil on rikas sugulane onu Valter, kes on ettevõtja ja investor. Valteri juhendamisel asuvad ka meie noored oma ettevõtteid ehitama ja koguvad töö käigus rahatarkust. Lisaks jutustusele on raamatus ka palju lisainfot, harjutusi ja lugejat suunavaid küsimusi.  
34,95  Lisa korvi
MILJONID EI MILLESTKI
MILJONID EI MILLESTKI
Varasemalt eesti keeles 1940. ja 1991. aastal ilmunud menuraamat toob lugejateni 25 maailmakuulsa ettevõtte sünnilood põimituna ettevõtjate edulugudega. Selles raamatus on midagi üliharuldast: ta sisendab lootust, teotahet, virgutavat optimismi. E. A. Jameson kirjutab inimestest, kes nullist alustades ja uskumatute raskustega heideldes elust läbi murdsid ning rabava edu saavutasid. Parim raamat, et oma lastesse ettevõtjapisikut süstida! Eesti piires transport hinna sees!
19,95  Lisa korvi
NOORE ETTEVÕTJA ERIPAKKUMINE
NOORE ETTEVÕTJA ERIPAKKUMINE
Kui Su peres või tutvusringkonnas on noori, siis see on ideaalne võimalus neisse ettevõtluspisikut süstida! Need on kaks raamatut, mis tutvustavad ettevõtluse ja rahatarkuse põnevat maailma ning aitavad elus paremaid rahalisi otsuseid teha. Komplektis on "Miljonid ei millestki" ja "Kuidas saada rahatargaks" (eraldi ostes 44,90€). Lisainfo raamatute kohta all.
39,95  Lisa korvi
SOODUSPAKKUMINE! NOORE ETTEVÕTJA PAKKUMINE
NOORE ETTEVÕTJA PAKKUMINE
Kui Su peres või tutvusringkonnas on noori, siis see on ideaalne võimalus neisse investeerimis- ja ettevõtluspisikut süstida! Need on kaks raamatut, mis tutvustavad ettevõtluse ja rahatarkuse põnevat maailma ning aitavad elus paremaid rahalisi otsuseid teha. Komplektis on 2023. aastal uuendatud "Rikkaks saamise õpik" ja "Kuidas saada rahatargaks" (eraldi ostes 49,90€). Lisainfo raamatute kohta all.
Original price was: 49,90 €.Current price is: 39,95 €. Lisa korvi
RIKKAKS SAAMISE ÕPIK IV trükk (2023)
RIKKAKS SAAMISE ÕPIK IV trükk (2023)
Tänaseks on RSÕ Eesti enimmüüdud majandusraamat, kokku on selle soetanud endale juba enam kui 35 000 lugejat! Igal raamatul on autori pühendus! Võrreldes vanema versiooniga leiad siit minu kogemustel täiendatud näiteid, soovitusi ja ideid rahalise vabaduse saavutamiseks. Lisatud on ka päevakohaseid teemasid, näiteks maksu-uuendused, kogemused turgude kõikumisest, uuendatud intervjuud ning krüptovaluutad. Raamatus on rohkem pandud fookust eesmärkidele ja unistamisele ning juttu tuleb ka enesedistsipliinist. Raha on elus küll tähtis, kuid kaugeltki mitte kõige tähtsam. Sellest ka veidi laiem fookus. Olen uuendanud ka kõik andmed ja näited 2023. aasta teise poole seisuga. Nii on selle raamatu näol tegemist justkui iPhone’i uue mudeliga – lugemiseks kõlbab kindlasti ka 2018. aasta versioon, kuid parima kasutusmugavuse huvides tasuks eelistada 2023. aasta mudelit. Ja vana raamat kingi kellelegi, kes ise seda endale lubada ei saaks! Soovin, et leiaksid siit raamatust inspiratsiooni ja julgust pealehakkamiseks, et panna ka oma raha enda jaoks tööle. Tähtis ei olegi, kas alustad kümne, saja või tuhande euroga. Tähtis on omandada head harjumused ja olla järjekindel, sest summad lähevad ajapikku suuremaks ja kooliraha vigade eest järjest kallimaks. Ning aega enam tagasi ei saa!    
29,95  Lisa korvi
SOODUSPAKKUMINE! Rikkaks Saamise Õpiku Heliraamat
Rikkaks Saamise Õpiku Heliraamat
Rikkaks Saamise Õpikut on nüüd võimalik ka kuulata! Kui Su elutempo on kiire ja ei ole aega raamatuga maha istuda, vaid pigem kuulaksid seda tööle sõites või trenni tehes, siis on heliraamat just Sinule mõeldud! Vaata ka, miks see Jaagule endale meeldib.  

Original price was: 22,95 €.Current price is: 19,95 €. Lisa korvi