Tagasi Raamatud

RIKKAKS SAAMISE ÕPIK IV trükk (2023)

29,95 

Tänaseks on RSÕ Eesti enimmüüdud majandusraamat, kokku on selle soetanud endale juba enam kui 35 000 lugejat!

Igal raamatul on autori pühendus!

Võrreldes vanema versiooniga leiad siit minu kogemustel täiendatud näiteid, soovitusi ja ideid rahalise vabaduse saavutamiseks. Lisatud on ka päevakohaseid teemasid, näiteks maksu-uuendused, kogemused turgude kõikumisest, uuendatud intervjuud ning krüptovaluutad. Raamatus on rohkem pandud fookust eesmärkidele ja unistamisele ning juttu tuleb ka enesedistsipliinist. Raha on elus küll tähtis, kuid kaugeltki mitte kõige tähtsam. Sellest ka veidi laiem fookus.

Olen uuendanud ka kõik andmed ja näited 2023. aasta teise poole seisuga. Nii on selle raamatu näol tegemist justkui iPhone’i uue mudeliga – lugemiseks kõlbab kindlasti ka 2018. aasta versioon, kuid parima kasutusmugavuse huvides tasuks eelistada 2023. aasta mudelit. Ja vana raamat kingi kellelegi, kes ise seda endale lubada ei saaks!

Soovin, et leiaksid siit raamatust inspiratsiooni ja julgust pealehakkamiseks, et panna ka oma raha enda jaoks tööle. Tähtis ei olegi, kas alustad kümne, saja või tuhande euroga. Tähtis on omandada head harjumused ja olla järjekindel, sest summad lähevad ajapikku suuremaks ja kooliraha vigade eest järjest kallimaks. Ning aega enam tagasi ei saa!

 

 

Tootekood: RSO Kategooria:

Kirjeldus

“Rikkaks Saamise Õpik” on jagatud kolmeks osaks:

Esimeses osas räägime lahti, mis üldse rikkus on, kuidas seda mõõta, kuidas rahalisi eesmärke seada ja kuidas oma progressi jälgida. Selle tulemuseks peaks olema täpne teadmine, kus Sa rahalises mõttes hetkel oled ja kuhu välja tahad jõuda.

Teises osas räägime rikkaks saamise mudeli kõige tähtsamast tegurist ehk säästmisest. Kui pole sääste, pole ka võimalik rikkaks saada, nii lihtne see ongi! Ühtlasi vaatame üle kuidas võlgadest lahti saada ja kuidas vajadusel sissetulekuid suurendada. Samuti saad ideid, kuidas saada edukaks ettevõtjaks. Minu eesmärk on, et selle osa lõpuks otsustad Sa liituda 50% klubiga ja oma (ning ka oma järeltulijate!) elu igaveseks muuta. Teises osas on ka intervjuud edukate Eesti ettevõtjatega, kes jagavad enda kogemusi.

Kolmandas osas räägime lõpuks investeerimisest ja sellest, kuidas luua endale passiivset sissetulekut ja rahalist vabadust. Vaatame põhjalikumalt dividendiaktsiaid, laenude andmist ja üürikinnisvara, põgusalt ka väärismetalle, metsa ja põllumaad. Selle osa eesmärk on anda Sulle konkreetsed tööriistad oma rahaliste eesmärkide saavutamisel.  Lisaks teooriale olen siia kogunud palju näiteid tegelike tehingute kohta. Analüüsime mitmeid aktsia ja laenutehinguid ning vaatame põhjalikult läbi reaalselt toimunud kinnisvaratehingud ning näiteid minu enda kogemusest. Targad õpivad teiste vigadest ja nii on Sinul hea võimalus veidi kooliraha kokku hoida!

Autorist:

“Esimese eestikeelse investeerimisõpiku autor, kes on tänaseks üle 15 000 raamatu müünud või kinkinud, mh koolilastele, on rahatarkust aastaid populariseerinud nii koolituste, avalike esinemiste, artiklite, intervjuude ja arvamustega, leides sealjuures võimalusi rahatarkuse koolidesse viimiseks. Usun, et tänu Jaagule on väga suurest hulgast kõhklejatest saanud tänaseks investorid, sh ainuüksi 2019. aastal on Jaagu investeerimismõtteid kuulanud vähemalt 5000 investorit Eestist.

Lugejate tagasiside:

“Ääretult hea raamat nii koolinoorele, iseseisvale elualustajale kui ka kõigile, kes tunnevad, et peaksid endal finantsiliselt olukorra kontrolli alla saama.”

“Olles lugenud erinevaid investeerimisega ja enese abiga seotud raamatuid, siis julgen väita, et Eesti kontekstis on Rikkaks saamise õpik nagu taevane kingitus eestlasele, kes soovib enda majanduslikku elujärge parandada. Väga praktiline ja “käed külge” lähenemine. Samas piisavalt tagasihoidlik, et infotulv segadusse ei ajaks. Sobib ka väga hästi kingitusena mõnele lähedasele, kellel head soovid. Loe ja sa ei kahetse!”

“See on nii hea raamat! Nii neile, kel pole kunagi suurt varandust olnud – autor jagab praktilisi teadmisi ja tarkusi, mida ise elu jooksul omandanud. Kui ka neile, kel juba mammonat on, kuid kelle silmis sära ühel või teisel põhjusel on elu jooksul kustunud. Soovitan seda raamatut kõigile lugemiseks, ka neile, kes usuvad end finantsmaailmast juba kõike teadvat, sest see on lihtsalt nii hea tundega kirjutatud käsiraamat!”

“Ladusa jutuga asjalik raamat. Olen ise finantsteemade ülikoolis ja tööl kokku puutunud, kuid tuleb tunnistada, et selliseid praktilisi ja asjalikke nõuandeid pole eriti saanud. Mulle meeldib see raamat väga. Asjalikud ning humoorikad näited koos mõtlemapanevate nõuannetega teevad sellest raamatust sellise, mida tasub aeg-ajalt sirvida. Kindlasti tekkis süstemaatilisem huvi investeerimise vastu. Soovitan soojalt kõigile, raha pole elus kõige tähtsam, kuid oma lollusest vaene olemine pole ka tore.”

“Väga hea raamat ausate ja ehedate kogemustega! Kohustuslik igale vähegi ambitsioonikale ja intelligentsele inimesele!”

 

“Hädavajalik teejuht oma rahaasjade korraldamisel ja investeerimise alustamisel. See raamat võiks põhikooliastmes olla kohustuslik kirjandus!”