Tagasi Raamatud

KUIDAS SAADA RAHATARGAKS?

24,95 

Neli koolinoort töötavad suvel maasikapõllul ja tunnevad, et maasikate korjamisega rikkaks ei saa. Õnneks selgub, et neil on rikas sugulane onu Valter, kes on ettevõtja ja investor. Valteri juhendamisel asuvad ka meie noored oma ettevõtteid ehitama ja koguvad töö käigus rahatarkust. Lisaks jutustusele on raamatus ka palju lisainfot, harjutusi ja lugejat suunavaid küsimusi.
Tootekood: KSR Kategooria:

Kirjeldus

Raamat on kõvade kaantega ja 152 lehekülge pikk. Jaehind raamatupoes 24-28 eurot, soodushind e-poes 24.95 eurot.
Lugejad saavad teada, miks tasub esmalt alati endale maksta, kuidas kulusid kirja panna ning mida peaks teadma maksudest. Selgub, et rikkus ei tähenda ainult suurt summat pangakontol või uhket sportautot maja ees! Lisaks rahatarkusele õpivad meie noored ettevõtjad ka üht-teist muud eluks vajalikku – näiteks seda, et sõprus on olulisem kui raha, usaldust on raske luua, kuid kerge kaotada ning eesmärgid tasub paberile kirja panna. Raamatu lõpus on lahti kirjutatud mõisted ning kaasas on ka töölehed, kuhu lugeja saab ise oma rahaasjad, äriideed ning eesmärgid kirja panna.
Tutvu ka raamatu näidisega.
Raamatu autoriteks on keeleteadlane Mihkel Truman ja ettevõtlushuviline Jaak Roosaare.
Lugejate tagasiside:
“Parim rahatarkuse raamat põhikooli õpilastele hetkel. Aitab noortel, kel kodus rahast ei räägita järje peale saada ja oma rahaasju korrastada ning inspireerib ka ettevõtlusele.”