Tagasi Raamatud
SOODUSPAKKUMINE!

RIKKAKS SAAMISE ÕPIKUD KOOS

64,95  59,95 

Rikkaks saamise seeria raamatud räägivad rahast ja selle kasvatamisest. Kõik kolm raamatut on omavahel seotud.

 • “Rikkaks saamise õpik” kirjutab rahast ja sellega ümber käimisest.
 • “Kinnisvaraga rikkaks saamise õpik” kirjutab sellest millised võimalused on raha kasvatamisega kinnisvaras. NB! Saadame e-raamatuna ning 2021. a lõpul/ 2022. a algul täiendavalt ka uue uuendatud e-raamatu versiooni (uue versiooni valmimisel)
 • “Aktsiatega rikkaks saamise õpik 2.0” kirjutab sellest, kuidas aktsiaturg enda kasuks tööle panna. Tegu on uue täiendatud trükiga!

Igal raamatul on oma kindel roll ja koos loovad need raha haldamise ja investeerimise süsteemi mis hajutab edukalt ka investeerimisega seotud riske.

Nüüd on sul võimalus kõik kolm raamatut korraga ostes oluliselt säästa. Kui sa ei ole varem investeerinud, siis siit soovitus – selle säästu saad juba investeerida!

Tootekood: TRIF Kategooria:

Kirjeldus

Komplektis on:

Rikkaks Saamise Õpiku kolmas täiendatud trükk

Tänaseks on RSÕ Eesti enimmüüdud majandusraamat, kokku on selle soetanud endale juba enam kui 15 000 lugejat!

Võrreldes 2014. aasta versiooniga leiad siit enam kui 110 lehekülje jagu uut materjali – lisatud on bitcoin ja krüptovaluutad, kaheksa uut intervjuud, rohkem on pandud fookust eesmärkidele ja unistamisele ning juttu tuleb ka enesedistsipliinist.

Rikkaks Saamise Õpik võiks olla kohustuslik kõigile, kes lugeda oskavad. Kas pole jabur, et me õpime koolis aastate ja tuhandete lehekülgede kaupa fakte keemia, bioloogia ja füüsika kohta, kuid ei tea midagi sellest, kuidas saavutada rahaline vabadus ja saada rikkaks. Enamus keskkoolilõpetajaid teab rohkem antiikaja kirjandusest kui dividendiaktsiatest. Kuid kehvad teadmised rahast mõjutavad meie elu rohkem, kui arvata oskame!

Lugejate tagasiside:

“See on lihtsalt suurepärane lugemine. Kui palju uusi vaatenurki, inspiratsiooni ja võimalusi, tunnen kuidas mu mõte tegeleb ka päeval muude askelduste käigus sellega, et leida lisateenimise võimalusi laste kõrvalt. Suur tänu, selle vägeva raamatu ja inspiratsiooni eest!”

Kinnisvaraga Rikkaks Saamise Õpik NB! Saadame tellimuse esitamisel e-raamatuna ning 2021. a lõpul/ 2022. a algul täiendavalt ka uue uuendatud e-raamatu versiooni (kui uuendatud versioon valmis saab). 

Tegu on jätkuga RSÕle, keskendudes ühele kolmest varaklassist – kinnisvarale. Praeguseks kuulub minu üüriportfelli enam kui 50 üürikorterit üle Tallinna, aastate jooksul olen puutunud kokku inimestega seinast-seina, teeninud korralikku kasumit ja kaotanud tuhandeid eurosid. Kõigist neist kogemustest raamatus juttu tulebki.

Lisaks enda loole jagan Sinuga ka seitsme erineva kinnisvarainvestori kogemusi ja mõtteid. Olgu turul mis seis tahes, enne reaalsete tegude tegemist tuleb õppida teiste kogemustest ja vigadest.

Lugejate tagasiside:

“See raamat [Kinnisvaraga rikkaks saamise õpik] inspireeris raha kõrvale panema, korteri ostma ning selle üürile panema. Lisaks vaadata ringi kinnisvara laenude turul ning investeerida osa kõrvale pandust teistesse projektidesse. Raamat on aidanud mul teha palju häid investeerimisotsuseid.”

Aktsiatega Rikkaks Saamise Õpik 2.0

Enamasti räägitakse aktsiatest ja börsist just kauplemise ja spekuleerimise võtmes. Kui Sa pole varem sellest teemast midagi kuulnud, siis tundub see ilmselt keeruline, ohtlik ja midagi kättesaamatut. Minu eesmärk on seda suhtumist muuta ja Sulle näidata, et tänu aktsiaturule on meil kõigil võimalik saada omanikeks. Komplektis on “Aktsiatega rikkaks saamise õpik 2.0” ehk täiendatud trükk menukale aktsiaraamatule, mis ilmus alles 2021.a aprillis. Raamat on pea poole paksem kui esimene trükk! Uut versiooni on täiendatud kõige asjakohasema infoga, lisatud on ohtralt autori kogemusi ning päevakajalisi börsiteemasid.

Sellest raamatust saad teada, kuidas:

 • Osta ja müüa aktsiaid
 • Kuidas ja miks tegeleda krüptorahadega
 • Luua endale kasvav dividenditulu
 • Analüüsida ettevõtteid ja aktsiaid
 • Investeerida passiivselt
 • Kasutada võimenduslaenu
 • Kasutada optsioone
 • Mis on olnud koroonakriisi mõjud aktsiaportfellile

Lugejate tagasiside:

“Kui see on sinu esimene raamat investeerimise kohta, siis sa tegid õige valiku. Raamatus on palju näpunäiteid alustamiseks ja ideid oma strateegia jaoks.”“Mitmekülgne ja hea sissejuhatus aktsiamaailma. Lihtne lugemine. Puudutab selle eri valdkondi ühtlaselt ja kompaktselt, andes rikkaliku ülevaate kõigest mida ühel algajal võiks teada minna. Lisaks leiab raamatust rohkelt õpetlikke ja inspireerivaid näiteid elust enesest (peamiselt Eesti investorite lood) ning edasisi lugemissoovitusi, kui on kellelgi plaan süvitsi minna.”