Tagasi Raamatud
SOODUSPAKKUMINE!

RIKKAKS SAAMISE ÕPIKUD KOOS

Original price was: 83,90 €.Current price is: 69,95 €.

Rikkaks saamise seeria raamatud räägivad rahast ja selle kasvatamisest. Kõik kolm raamatut on omavahel seotud.

 • “Rikkaks saamise õpik” kirjutab rahast ja sellega ümber käimisest. Komplektis on raamatu IV täiendatud trükk, mis ilmus detsembris 2023.
 • “Kinnisvaraga rikkaks saamise õpik 2.0” on uuendatud versioon, mis on esialgsest raamatust ligi kaks korda paksem. Õpik annab ülevaate kinnisvaraturu detailidest ja strateegiatest.
 • “Aktsiatega rikkaks saamise õpik 2.0” kirjutab sellest, kuidas aktsiaturg enda kasuks tööle panna. Tegu on uue täiendatud trükiga!

Igal raamatul on oma kindel roll ja koos loovad need raha haldamise ja investeerimise süsteemi mis hajutab edukalt ka investeerimisega seotud riske.

Nüüd on sul võimalus kõik kolm raamatut korraga ostes oluliselt säästa. Kui sa ei ole varem investeerinud, siis siit soovitus – selle säästu saad juba investeerida!

Tootekood: TRIF Kategooria:

Kirjeldus

Komplektis on:

Rikkaks Saamise Õpiku neljas täiendatud trükk. 

Tänaseks on RSÕ Eesti enimmüüdud majandusraamat, kokku on selle soetanud endale juba enam kui 35 000 lugejat!

Raamatus on kõik näited ja kogemused uuendatud 2023. a seisuga!

Võrreldes vanema versiooniga leiad siit minu kogemustel täiendatud näiteid, soovitusi ja ideid rahalise vabaduse saavutamiseks. Lisatud on ka päevakohaseid teemasid, näiteks maksu-uuendused, kogemused turgude kõikumisest, uuendatud intervjuud ning krüptovaluutad. Raamatus on rohkem pandud fookust eesmärkidele ja unistamisele ning juttu tuleb ka enesedistsipliinist. Raha on elus küll tähtis, kuid kaugeltki mitte kõige tähtsam. Sellest ka veidi laiem fookus.

Rikkaks Saamise Õpik võiks olla kohustuslik kõigile, kes lugeda oskavad. Kas pole jabur, et me õpime koolis aastate ja tuhandete lehekülgede kaupa fakte keemia, bioloogia ja füüsika kohta, kuid ei tea midagi sellest, kuidas saavutada rahaline vabadus ja saada rikkaks. Enamus keskkoolilõpetajaid teab rohkem antiikaja kirjandusest kui dividendiaktsiatest. Kuid kehvad teadmised rahast mõjutavad meie elu rohkem, kui arvata oskame!

Lugejate tagasiside:

“See on lihtsalt suurepärane lugemine. Kui palju uusi vaatenurki, inspiratsiooni ja võimalusi, tunnen kuidas mu mõte tegeleb ka päeval muude askelduste käigus sellega, et leida lisateenimise võimalusi laste kõrvalt. Suur tänu, selle vägeva raamatu ja inspiratsiooni eest!”

Kinnisvaraga Rikkaks Saamise Õpik 2.0

Uuendatud trükk on algsest raamatust enam kui kaks korda mahukam.

Tegu on jätkuga RSÕle, keskendudes ühele kolmest varaklassist – kinnisvarale. Aastate jooksul olen puutunud kokku inimestega seinast-seina, teeninud korralikku kasumit ja kaotanud tuhandeid eurosid. Kõigist neist kogemustest raamatus juttu tulebki.
Uuest raamatust saad teada kuidas:
– alustada kinnisvarasse investeerimist kui endal raha pole
– leida turult soodsaid tehinguid
– saavutada oma kinnisvaralt lõputut tootlust
– võtta portfellist välja 170 000 eurot ilma, et kinnisvara peaks müüma
– teenida kahe notaris käimisega üle 100 000 euro kasumit
– kaotada 10 000 eurot ühe autosõiduga Viljandisse
– anda kinnisvaraga tagatud laenu
– tekkis Pärnu vihatuim maja ja mida sellest õppida
– sai alguse Everaus Kinnisvara ja miks Scandium Kinnisvara nimi ei ole enam Luise Kodu
– investeerida kinnisvarafondidesse
– teha nii, et pank Sulle laenu annaks
– palju muud põnevat lugemist kinnisvara ja investeerimise kohta

Lisaks enda loole jagan Sinuga ka kümne erineva kinnisvarainvestori kogemusi ja mõtteid. Olgu turul mis seis tahes, enne reaalsete tegude tegemist tuleb õppida teiste kogemustest ja vigadest.

Lugejate tagasiside:

“See raamat [Kinnisvaraga rikkaks saamise õpik] inspireeris raha kõrvale panema, korteri ostma ning selle üürile panema. Lisaks vaadata ringi kinnisvara laenude turul ning investeerida osa kõrvale pandust teistesse projektidesse. Raamat on aidanud mul teha palju häid investeerimisotsuseid.”

Aktsiatega Rikkaks Saamise Õpik 2.0

Enamasti räägitakse aktsiatest ja börsist just kauplemise ja spekuleerimise võtmes. Kui Sa pole varem sellest teemast midagi kuulnud, siis tundub see ilmselt keeruline, ohtlik ja midagi kättesaamatut. Minu eesmärk on seda suhtumist muuta ja Sulle näidata, et tänu aktsiaturule on meil kõigil võimalik saada omanikeks. Komplektis on “Aktsiatega rikkaks saamise õpik 2.0” ehk täiendatud trükk menukale aktsiaraamatule, mis ilmus alles 2021.a aprillis. Raamat on pea poole paksem kui esimene trükk! Uut versiooni on täiendatud kõige asjakohasema infoga, lisatud on ohtralt autori kogemusi ning päevakajalisi börsiteemasid.

Sellest raamatust saad teada, kuidas:

 • Osta ja müüa aktsiaid
 • Kuidas ja miks tegeleda krüptorahadega
 • Luua endale kasvav dividenditulu
 • Analüüsida ettevõtteid ja aktsiaid
 • Investeerida passiivselt
 • Kasutada võimenduslaenu
 • Kasutada optsioone
 • Mis on olnud koroonakriisi mõjud aktsiaportfellile

Lugejate tagasiside:

“Kui see on sinu esimene raamat investeerimise kohta, siis sa tegid õige valiku. Raamatus on palju näpunäiteid alustamiseks ja ideid oma strateegia jaoks.”

 

“Mitmekülgne ja hea sissejuhatus aktsiamaailma. Lihtne lugemine. Puudutab selle eri valdkondi ühtlaselt ja kompaktselt, andes rikkaliku ülevaate kõigest mida ühel algajal võiks teada minna. Lisaks leiab raamatust rohkelt õpetlikke ja inspireerivaid näiteid elust enesest (peamiselt Eesti investorite lood) ning edasisi lugemissoovitusi, kui on kellelgi plaan süvitsi minna.”