Retinol+ Emulsion – потужна новинка від iS Clinical!

posted in: Uncategorized | 0

Retinol+ Emulsion – потужна новинка від iS Clinical!

Бренд iS Clinical https://isclinical.mystrikingly.com/ презентував новий продукт, який став результатом багаторічних досліджень та пошуків – Retinol+ Emulsion. Це інноваційна формула з ретинолом, яку без перебільшення можна назвати справжнім викликом старінню.

Тож чим цікавий та корисний новий продукт? Варто відзначити, що для створення цього продукту розробники кілька років проводили дослідження, аби знайти інгредієнти, що посилюватимуть дію ретинолу на шкіру. Водночас вони мали насичувати шкіру поживними компонентами і пом’якшувати побічний ефект від ретинолу, зокрема різні подразнення на шкірі та інші неминучі реакції.

І це нарешті сталося! Нова емульсія з ретинолом випущена у двох варіаціях. Різниця – в концентрації ретинолу. Засіб із 0,3 відсотки призначений для тих, хто ще ніколи не користувався космецевтикою з ретинолом або ретиноїдами. Натомість емульсія з концентрацією 1,0 – для більш досвідчених користувачів.

Як і всі продукти iS Clinical, емульсія з ретинолом мультифункціональна і здатна вирішувати кілька естетичних задач одразу. Це омолоджувальний ефект, elearn.skywalkdrobotics.com розгладження шкіри, e-learning.org.ua освітлення та захист. Завдяки цьому засобу шкіра стає більш пружною, освітленою, еластичною та зволоженою, пом’якшується текстура та зменшуються зморшки. Тон обличчя вирівнюється та набуває природного кольору й сяйва.

Отже, для кого показана емульсія з ретинолом? Її можна використовувати на нормальній, сухій, жирній та комбінованій шкірі, за наявності поверхневих і глибоких зморщок чи тьмяного кольору обличчя. Також емульсія підійде, якщо шкіра втратила еластичність і пружність, має нерівний тон і грубу текстуру. І якщо є пошкодження факторами навколишнього середовища. Емульсію можуть однаково застосовувати і жінки, eythar.org і чоловіки.

Крім ретинолу, в складі емульсії є масло ши – пом’якшувальний компонент, який зменшує подразнення та заспокоює шкіру. Він містить жирні кислоти й антиоксиданти, котрі потрібні для нормального функціонування шкірного бар’єру.

Звісно, екстремозими. В емульсії з ретинолом це ектоїн. Його добувають з морських рослин. Він допомагає шкірі боротися зі старінням і захищає її від негативних факторів навколишнього середовища.

Також у складі є суміш екстрактів очерету звичайного та порії кокосовидної, яка має заспокійливу, укріплюючу та захисну функції. До речі, порія кокосовидна – це гриб, який споконвіку використовується в традиційній китайській медицині для омолодження.

Серед компонентів – суміш екстрактів соняшника, рисових висівок та листя розмарину і токоферол. Це потужна антиоксидантна суміш, яка захищає від оксидативного стресу.

Ще емульсія містить трипептид міді та бакучіол – це м’яка альтернатива ретинолу, яка має ті ж властивості і багато років використовується в аюрведичній медицині для покращення стану вікової шкіри. У поєднанні з ретинолом попереджає появу поверхневих і глибоких зморщок.

Retinol+ Emulsion – нове слово у космецевтиці. Завдяки ефективності та багатофункціональності цей засіб стане справжньою знахідкою для тих, хто прагне мати здорову та красиву шкіру.