Справжній виклик старінню шкіри Retinol+ Emulsion вже в Україні

posted in: Uncategorized | 0

Справжній виклик старінню шкіри: Retinol+ Emulsion вже в Україні

Днями в столичному ресторані Alaska пройшла презентація інноваційного космецевтичного засобу Retinol+ Emulsion від американського бренду iS Clinical https://sites.google.com/view/isclinicalcosmetics/is-clinical. Це емульсія з ретинолом, ефективність якої підтвердили клінічні дослідження.

На презентацію нової емульсії завітали топ-партнери бренду, musecollectors.org лікарі, інфлюенсери, блогери та журналісти. Методист компанії BMED Аліса Онопко виступила з інформативною лекцією та розповіла про переваги та особливості цієї емульсії.

Retinol+ Emulsion — це результат багаторічної праці науковців компанії Innovative Skincare. Протягом тривалого часу експерти шукали компоненти, які посилюватимуть дію ретинолу на шкіру і при цьому додаткового зволожуватимуть її та захищатимуть.

Емульсія випущена у двох варіаціях з різною концентрацією ретинолу. Retinol+ Emulsion 0.3 підходить для тих, хто ще не користувався препаратами з ретинолом чи ретиноїдами. Вона більш м’яка і спрямована на те, www.32acp.com щоб шкіра звикла до ретинолу. Retinol+ Emulsion 1.0 — для більш досвідчених користувачів препаратами з ретинолом чи ретиноїдами. Її можна використовувати лише за рекомендацією спеціаліста.

Нова емульсія має потужний омолоджувальний ефект, підвищує пружність і еластичність шкіри, https://www.rinconantelasdrogas.es/blog/index.php?entryid=18562 пом’якшує її, освітлює та розгладжує. Шкіра набуває природного кольору та сяйва.

“Це новітній продукт, що підтверджує концепцію бренду iS Clinical®. Він безпечний, дає миттєвий ефект. Як і всі продукти цього бренду, емульсія з ретинолом мультифункціональна і здатна вирішувати кілька естетичних задач одразу. Кожен, хто спробував його на собі, вже оцінили блискучий результат. Ефективність цієї емульсії з ретинолом підтверджують незалежні клінічні дослідження”, — розповіла Аліса Онопко.

Ефект від застосування Retinol+ Emulsion гості презентації змогли відчути на собі одразу під час заходу. Також серед партнерів і гостей заходу розіграли ретинолову емульсію та набір продукції від iS Clinical.

Крім цього, присутніх запросили приєднатися до збору коштів для благодійного фонду “Квітна”, який спрямований на боротьбу й профілактику раку молочної залози у жінок.

До свята краси й здоров’я приєдналися й співачка та телеведуча Оля Цибульська і поетеса та телеведуча Юля Барва. Також цього дня гостей приємно здивували дегустацією вин від сомельє Олега Кравченка. Охочі могли навчитися у нього мистецтву відкривання пляшок технікою “сабраж”.