РЯТУЄМО ВОЛОССЯ ПІСЛЯ ЛІТА З DAVINES

posted in: Uncategorized | 0

РЯТУЄМО ВОЛОССЯ ПІСЛЯ ЛІТА З DAVINES

Після літа залишаються не тільки приємні спогади і засмага, а й пошкоджене волосся, яке вже точно пройшли всі обов’язкові атрибути незабутніх літніх канікул: морська і хлорована вода, вічні кондиціонери, пекуче сонце і головні убори. Але зміна сезону не означає, що можна собі дозволити ходити з тьмяним, сухим і ламким волоссям. Зауважимо, що сильно пошкоджене волосся доведеться відновлювати протягом місяця-півтора активних процедур по догляду.

Якщо ти впізнаєш себе і  не знаєш з чого почати, пропонуємо дотримуватися порад наших майстрів Davines по ефективному відновленню волосся після спекотного сезону. Гарантовано вже через пару тижнів ти помітиш поліпшення стану волосся, яке набуде нового розкішного виду.

Керівництво до дії

Правило №1. Фарбування: так чи ні?

Почнемо з самого улюбленого і складного питання: «А чи можна фарбуватись?». Давайте подумаємо, moral.senate.go.th чи зможе пережити твоє волосся аміачну атаку? Йому зараз максимально необхідне дбайливе поводження і посилений догляд. Але ми дівчатка і не можемо дозволити собі ходити з відрослим корінням або тьмяним кольором. Що ж робити в такому випадку?

Вихід є і його запропонував бренд професійної косметики Davines https://sites.google.com/view/davines-cosmetics/davines у вигляді деміперманентних барвників VIEW. Це інноваційна система барвників Davines з кислотним рН, що містить до 93% натуральних інгредієнтів. До складу формул барвника входять «натуральні полігліцероли», які чудово відновлюють структуру і покращують стан волосся, а також надають блиск і м’якість.

Так що підтримка і легка зміна іміджу, навіть при пошкодженому волоссі, можлива з Davines View і її палітрою з 50 відтінків.

Правило №2. Глибоке очищення

Дуже важливо при відновленні мати під боком глибоко-очищаючий засіб для волосся. Навіщо? По-перше, це потрібно для якісного миття волосся від морської солі та інших забруднень. При використанні  звичайного шампуню, існує шанс того, що частинки солі залишаться на волоссі та продовжать руйнівні процеси, роблячи волосся ламким і сухим.

По-друге, для якісного очищення шкіри голови одного шампуню буде мало. Тобі потрібен більш сильний засіб, а саме сімейство SOLU з лінії Essential Haircare. Шампунь розкриє кератинові лусочки, вимиє з них все зайве, що там накопичилося за час відпустки, і допоможе надати волоссю здоровий вигляд. Паста-скраб SOLU з морською сіллю освіжить шкіру голови, видалить домішки і накопичені забруднюючі речовини. Забезпечить додатковий текстуруючий ефект і подарує тривале відчуття чистоти і енергію волоссю.

Правило №3. Без зволоження і живлення – нема відновлення

В аптечці швидкої допомоги при пошкодженому волоссі ти обов’язково повинна мати лінію супер поживних, зволожуючих і відновлюючих продуктів. Сімейство Nourishing з лінійки Natural Tech– це спеціальний догляд для повернення сухого, https://moral.senate.go.th/blog/index.php?entryid=5081 пошкодженого і ламкого волосся до життя. Сімейство з 6 різних продуктів містить фітоактив винограду, який багатий на поліфеноли і є потужним антиоксидантом. Ароматична композиція створена на основі ефірних масел мандарина, петит грейн та іланг-ілангу. Ці масла мають зволожуючі властивості, що в свою чергу збільшує еластичність і відновлюючу дію на волосся.

Правило №4. Маски до бою

Щоб нейтралізувати руйнівний вплив на волосся ультрафіолетового випромінювання, необхідно побалувати його зволожуючими масками. Найкраще обирати маски до складу яких входитимуть гіалоурановая кислота, натуральні інгредієнти і амінокислоти. Радимо використовувати маску The Quick Fix з лінійки The Circle Chronicles. До її складу входить червона глина, яка володіє високою концентрацією мінералів і мікроелементів. Головним компонентом є гіалоурановая кислота, яка миттєво вбудовується в структуру волосся, тим самим відновлює і зволожуює його.

Дуже важливо приділяти увагу і час маскінгу (див. статтю про мультимаскінг з The Circle Chronicles), так як саме ця процедура допоможе швидко і ефективно відновити волосся від пошкоджень. Перші 5-6 тижнів дуже бажано робити маски для волосся раз в три-чотири дні, протягом 20 хвилин. Твоє волосся оцінить таку турботу, і швидкими темпами прийде до норми, набуваючи свіжого і здорового вигляду.

Правило №5. Готуй сани влітку

А якщо чесно, щоб уникнути всіх цих відновлюючих процедур, простіше заздалегідь підготувати захисні засоби для волосся і тіла у відпустку. Бренд Davines розробив спеціальну сонячну лінію SU/, stockmarketedge.sperofy.com яка гарантовано захистить шевелюру і шкіру від невід’ємних літніх факторів.

Лінійка SU/ складається з 6 продуктів для тіла і волосся, які допоможуть зберегти їхнє здоров’я і силу під літнім сонцем завдяки активним інгредієнтам. Один з таких компонентів, який становить основу всієї «сонячної» формули є екстракт миртолисного помаранча сорту “Чінното”. Високий вміст вітаміну С і природних антиоксидантів захищає ваше волосся і шкіру, допомагають їм впоратися з руйнівним впливом ультрафіолету, хлорованої і морської води.