ПРОФЕСІЙНИЙ ДОГЛЯД ДЛЯ ВОЛОССЯ ТА ШКІРИ ГОЛОВИ DAVINES

posted in: Uncategorized | 0

ПРОФЕСІЙНИЙ ДОГЛЯД ДЛЯ ВОЛОССЯ ТА ШКІРИ ГОЛОВИ DAVINES

Бренд Davines – це професійна косметика для всіх типів волосся. На даний момент продукція компанії використовується стилістами по всьому світу. Голлівудські зірки, професійні майстри та просто звичайні жінки віддають перевагу коштам від Давінес. Італійська косметика Давінес твердо укріпилася на європейському та американському ринку. Основною перевагою продукції вважається натуральне походження компонентів для її виготовлення. У складі косметики відсутні шкідливі хімікати, силікони та парабени. Бренд має абсолютно екологічний підхід до створення власних коштів. Косметика не тестується на тваринах, підходить для вегетаріанців, https://moodle.spice-training.com а пластикова упаковка з легкістю переробляється. Концепція бренду Davines – https://65672b5a6321a.site123.me/ надати клієнтам якісний, професійний догляд за волоссям у домашніх умовах.

Замовити косметику Давінес можна в інтернет-магазині Krasotashop. Тепер оригінальні засоби будь-якої лінійки Davines купити ви зможете буквально у два кліки.

Компанія виникла далекого 1983 року, коли сім'я Боллати вирішила відкрити лабораторію, https://ofas.ifht.net.br/ де проводилися дослідження та створювалися формули для популярних косметичних компаній. Вже за рік автори випустив свій товар. На початку 2000-х вона твердо зміцнилася на ринку та запропонувала інноваційний підхід до догляду за волоссям.

Косметика Давінес має низку переваг. По-перше, це косметика преміум-класу. Вона випускається невеликими колекціями та продається в салонах краси та професійних магазинах. Davines відповідає за якість будь-якого засобу. Під час створення шампунів, кондиціонерів, масок та іншої продукції виробник ретельно стежить за кожним етапом виробництва. Будь-який продукт Davines – шампунь, https://arhcollege.ru/ маска або засіб для стайлінгу – є результатом численних досліджень та багаторічної роботи найкращих експертів компанії.