Baehr ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ МАНІКЮРНУ ОЛІЮ

posted in: Uncategorized | 0

Baehr: ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ МАНІКЮРНУ ОЛІЮ

Перед нанесенням олії необхідно підготувати руки. Для цього приготуйте ванну з теплою водою і зануріть в неї ручки на 5-10 хвилин. Можна додати у воду морську сіль чи лимонний сік, якщо шкірі немає ушкоджень.

Кутикулу можна акуратно посунути або підпиляти ороговілий шар, щоб досягти кращого проникнення корисних інгредієнтів. Потім невеликий об’єм олії наноситься на кутикулу і розподіляється по ній, нігті (без покриття) та шкірі навколо м’якими масажними рухами протягом декількох хвилин.

Коли засіб убереться (на це потрібно до 10 хвилин), www.32acp.com пальці варто протерти сухим ватним диском або серветкою. Якщо передбачаються подальші манікюрні маніпуляції, https://www.32acp.com/index.php/community/profile/jeremymccarty81/ то цьому етапі можна видалити загрубілу частину кутикули.

Наносити масло рекомендується не тільки до і після манікюру, але і щодня, centrofreire.com так як продукт має накопичувальний ефект.

Масло для нігтів та кутикули: як правильно користуватися і яке краще вибрати?

ЯК ВИБРАТИ МАСЛО ДЛЯ КУТИКУЛИ

Доглядати за нігтями та кутикулою https://baehr.mystrikingly.com/ потрібно постійно і незалежно від того, віддаєте перевагу салонному або домашньому манікюру. Для вибору олії спочатку ознайомтеся з її складом, переконайтеся в наявності натуральних компонентів і в тому, що вони не спричинять алергічних реакцій.

Якщо плануєте використовувати засіб професійно, зверніть увагу на запах – краще віддати перевагу легким нейтральним ароматам.

У базове масло необхідно додавати ефірне, тоді як деякі види ефірних олій можна використовувати як самостійний продукт.

Підбір інгредієнтів має бути індивідуальним. Якщо у вас виникли з цим складності, варто звернутися за допомогою до фахівця, щоб скласти оптимальну програму регулярного догляду для ваших рук.