Де краще встановити бойлер

posted in: Uncategorized | 0

Де краще встановити бойлер?

Якісним показником побуту в будинку є незалежність від центрального гарячого водопостачання і бойлер https://sites.google.com/view/waterboilerss/1 може впоратися з даним завданням цілком. Але щоб техніка працювала довго та справно – важливо знати, де саме правильно його встановити у приміщенні.

Розміщуємо бойлер залежно від форми

Нещодавно єдине місце, де ставили бойлер була ванна кімната, і цьому вибору сприяли його конструктивні особливості. І зумовлено це було технологіями прокладання труб. Але сучасні методи дають змогу встановлювати бойлер, без особливих обмежень.

Але це не виключає облік при виборі місця для монтажу бойлера його форми та типу. І практично можна виділити такі групи.

  • Настінні моделі. Класичний варіант, коли бак кріплять болтами до стіни, і такі моделі можуть мати різні форми і розміри, від невеликих до величезних. У квартирі багатоповерхового будинку найчастіше встановлюють у будь-якому приміщенні – від ванни до коридору.
  • Підлоговий. Такі моделі водонагрівача великі за розміром і високою потужністю, moodle.spice-training.com і зазвичай такі водонагрівачі встановлюють на підлозі. Найчастіше вони встановлюються у приватних будинках та котеджах, а місцем встановлення буває підвал або комора.
  • Вертикальні моделі. Підтип настінних водонагрівачів, що має різні обсяги за літражем та розмірами, можуть бути виготовлені з різного матеріалу, мати свій функціонал. Оптимально монтувати такі моделі на кухні або у ванній кімнаті, в інших приміщеннях це недоцільно через особливості дизайну, або брак площі.
  • Горизонтальні. Їх часто встановлюють під стелею в коридорі або передпокої, і тільки в горизонтальному положенні. Такі моделі чудово підходять до будь-якого приміщення, адже дозволяють заощаджувати на житловій, корисній площі. Головне, ретельно продумати, як підвести воду під стелю.

Також на вибір місця монтажу впливає і набір функцій водонагрівача, наприклад, https://www.cessarycenter.org/ можливість керувати з пульта, а також особливості розведення трубопроводу. В останньому випадку не кожен власник будинку чи квартири готовий витрачатися на новий водопровід та розмітку труб.

Що ще варто враховувати при виборі місця монтажу

Тут вже наші майстри виділяють кілька основних, загальних правил вибору місця для установки водонагрівача, незалежно від марки та моделі, виробника.

  • Сама стіна, де монтуватимуть бойлер має бути несучого типу або ж викладена з цегли, а краще за бетон, щоб витримати вагу бойлера. А ось дерево або гіпсокартон – тут потрапляють під замкнений.
  • Саме місце монтажу має розташовуватись максимально близько до центрального стояка водних комунікацій. Якщо треба буде подовжувати комунікації – це може призвести до проривів трубопроводу, фінансових витрат.
  • Поруч із місцем монтажу повинна розташовуватися розетка, щоб сам бойлер міг працювати з прямим підключенням до електрики, але ніяк не за допомогою подовжувача. Це пов'язано з тим, що подовжувачі не відрізняються високими показниками безпеки.
  • Також у самому місці монтажу бойлера має бути достатньо вільного місця, щоб у міру потреби його можна було відремонтувати, обслуговувати без необхідності демонтувати сам пристрій.
  • Якщо це горизонтальні/вертикальні моделі – монтують їх у максимальній близькості до каналізації, щоб вода з каналу або накопичувальної ємності легко могла зливатися за короткий проміжок часу.

Ну про те, що монтувати бойлер треба довіряти майстрам – говорити не доводиться. Це прописане правило, яке дозволить техніці працювати справно, без перебоїв, ofas.ifht.net.br а користувачеві – не тільки відчувати всі блага цивілізації, а й не наражатись на небезпеку.