Як допомогти нашим військовим

posted in: Uncategorized | 0

Як допомогти нашим військовим?

Українці — сміливі та прекрасні! Ми спільно воюємо проти ворога, кожен на своєму фронті. Тримаючи тил, e-learning.org.ua ми неабияк підтримуємо наших військових. 

Ми зібрали підбірку порад, як допомогти українським військовим під час війни.

Найпростіший спосіб допомогти українській армії — це передати кошти https://65524e09242c7.site123.me/

у благодійні фонди чи перевіреним волонтерам, які займаються закупкою спорядження, зброї, ліків та сухпайків. Ви можете «задонатити» гроші фонду «Повернись живим», elearn.skywalkdrobotics.com передати їх на спеціальний рахунок для збору коштів на підтримку Збройних Сил України від НБУ чи надіслати медичному батальйону «Госпітальєри». 

Слідкуйте за потребами ТРО та ЗСУ на сторінках їх офіційних представників.

Сконтактуйте з ними, аби дізнатися про їх потреби. Перелік штабів ТРО в Україні доступний за цим посиланням. Далі ви можете організувати збір необхідних речей. Об’єднайтесь з небайдужими людьми та розпочніть збір. Частину речей можна отримати з-за кордону — надайте знайомим волонтерам орієнтовний список необхідного та допоможіть з логістикою. Також ви можете готувати їжу для наших військових або виготовляти коктейлі Молотова разом зі своїми сусідами. 

Ще один простий, але важливий спосіб допомогти — стати донором крові.

Переконайтесь, що у вас немає протипоказань, запишіться у центр здачі крові та очікуйте дзвінка. Зараз запасів крові вистачає, тому донорів викликають за необхідності. Пам’ятайте, що перед здачею крові потрібно дотримуватись певних рекомендацій. 

 Шукайте локальні можливості

Щоб знайти контакти організацій, www.camedu.org які допомагають захисникам у вашому регіоні чи місті, скористайтеся платформою Паляниця.Інфо. Виберіть потрібну локацію та категорію «Допомога захисникам». Також шукайте можливості на Волонтерській Платформі у розділі «Можливості», долучайтесь до волонтерського чату свого міста та Телеграм-каналу Української Волонтерської Служби.

Надійний тил наближає нас до перемоги. Вірте в ЗСУ та у свої сили.