Tagasi Koolitused

Ühisrahastus Samm-Sammult

79,00 

Praktilisel koolitusel vaatame samm-sammult, kuidas ühisrahastuses investeerimisega alustada, milliseid valikuid teha ning kuidas kogu süsteem toimib.

Koolitus toimub 4.detsembril kell 17.30-20.00.

Lisakirjeldus all.

Tootekood: ÜHISR Kategooria:

Kirjeldus

Ühisrahastus (ingl crowdfunding) on viimasel kümnendil jõudsalt arenenud uus finantseerimisviis: raha, mida äriühingutel või ka füüsilistel isikutel on vaja projekti elluviimiseks, kogutakse väikeste summade kaupa paljudelt inimestelt. Seda alternatiivset rahastamisallikat kasutavad nii alustavad ja kasvavad ettevõtted kui ka eraisikud. Ühisrahastamine teeb investeeringud kättesaadavaks, kuna raha on võimalik paigutada erinevatesse projektidesse väikeste summade kaupa.

Koolitus on Sulle, kui

oled investeerimishuviline, kes on endale säästmise põhitõed juba selgeks teinud ja tahaksid alustada investeerimist väikeste summadega.

Koolitusel

  • käime üle ühisrahastuse toimise põhimõtte ja riskid;
  • tutvume ühisrahastuse veebiplatvormidega;
  • vaatame sammhaaval, kuidas reaalselt investeeringuid teha;
  • räägime erinevatest ühisrahastusse investeerimise strateegiatest.

Parima tulemuse saavutamiseks

  • on koolitus praktilise workshop-laadi ülesehitusega;
  • toimub koolitus laudkondades (ideaalne võimalus uusi tutvusi luua!);
  • anname piisavalt aega aruteludeks ja küsimuste küsimiseks.

Varasemate koolituste tagasiside

“Vaba õhkkond, huvitavad teemad, tore seltskond. Eriti meeldis kõik, mis oli seotud uute tutvuste loomisega – laudade vahetamine, inimeste sõbralik suhtumine kohvipausidel jms. Samas olid ka ettekanded sisukad ja informatiivsed.”

“Sain paljudele oma mõtetele ja tulevikuplaanidele kinnitust ning julgustust neid ellu viia. Tänud”

 


Lisainfo

Koolitusele registreerumisel saadame arve Teie e-posti aadressile (kui tundub, et arvet ei tulnud, vaata kindlasti ka rämpsposti ja pakkumiste kausta). Arve tasumisel saadame meilile kinnituse ning mõned päevad enne koolitust meeldetuletuse ja materjalid iseseisvaks tutvumiseks. Tühistades registreeringu kuni 2 nädalat enne koolituse toimumist kanname kogu tasutud summa tagasi. Teatades mitte osalemisest kuni 48h enne koolitust kompenseerime pileti pääsmega järgmisele samaväärse maksumusega koolitusele.