Tagasi Raamatud

TOM ÕPIB RAHAMÄNGU

19,95 

Tegemist on Eesti esimese rahatarkuse raamatuga, mis räägib ühes vahvast poisist nimega Tom, kes läbi igapäevaste eluliste situatsioonide saab teada uusi ja põnevaid teadmisi raha, ettevõtlikkuse ja oluliste väärtuste kohta. Tomile õpetab tarkusi vanem õde Ellu. Vaatamata sellele, et Ellu on alles laps, teab ta uskumatult palju ning oskab oma teadmisi ka vennale selgitada ja õpetada.

 

Laost otsas

Tootekood: TORM Kategooria:

Kirjeldus

Iga peatüki lõpus on arutelu küsimused, mis teevad juturaamatu natuke praktilisemaks. Lisaks aitavad teemat kinnistada iga peatüki lõpus olev mäng ning olulisemad välja toodud tsitaadid tekstist.

Loomulikult on kõik põnevad tarkused mängulises võtmes ja lastele lihtsas ning arusaadavas keeles. Koos Tomiga saavad lugejad teada, et raha ei tee kedagi rikkaks, teadmised seevastu võivad seda teha küll. Lisaks õpite vahet tegema vajadustel ja tahtmistel, kuidas mõistlikult kulutada ja hindu võrrelda. Kindlasti ei puudu ka sellised tähtsad teemad nagu laenamine, eelarve, säästmine, raha teenimine, raha kasvatamine, ametid ning ettevõtlikkus.

Lugejate tagasiside:

“Ilusate illustratsioonidega lihtsas keeles kirja pandud nipid ja õpetlikud lood rahast ning säästmisest.”

Jutud olid leidlikult lahendatud ja tore oli, et lisaks lugemisele leidusid peatüki lõpus teemaga haakuvaid küsimusi ning nuputamisülesanded.”

“Lastele ja noortele kindlasti kaasahaarav teos.”