Tagasi Raamatud
SOODUSPAKKUMINE!

TÄISKASVANUTE JÕULUKOMPLEKT

69,90  59,95 

Kingi jõuludeks häid otsuseid!

Saadaval on piiratud koguses soodushinnaga komplekte “Rikkaks saamise õpiku” menuraamatutest. Telli praegu komplektina, pärast jõule läheb õpikute kolmene komplekt mõneks ajaks pausile.

  • Rikkaks saamise õpik (III täiendatud trükk)
  • Aktsiatega rikkaks saamise õpik
  • Kinnisvaraga rikkaks saamise õpik
  • Miljonid ei millestki

Raamatud on pakitud praktilisse kinkekotti.

NB! Nagu investeerimises, on ka elus õnne vaja: viiel kotil 30st on lisaks väike üllatus!

 

Laost otsas

Tootekood: TKJLPK Kategooriad: ,

Kirjeldus

Komplektis on:

Rikkaks Saamise Õpiku kolmas täiendatud trükk

Tänaseks on RSÕ Eesti enimmüüdud majandusraamat, kokku on selle soetanud endale juba enam kui 15 000 lugejat!

Võrreldes 2014. aasta versiooniga leiad siit enam kui 110 lehekülje jagu uut materjali – lisatud on bitcoin ja krüptovaluutad, kaheksa uut intervjuud, rohkem on pandud fookust eesmärkidele ja unistamisele ning juttu tuleb ka enesedistsipliinist.

Rikkaks Saamise Õpik võiks olla kohustuslik kõigile, kes lugeda oskavad. Kas pole jabur, et me õpime koolis aastate ja tuhandete lehekülgede kaupa fakte keemia, bioloogia ja füüsika kohta, kuid ei tea midagi sellest, kuidas saavutada rahaline vabadus ja saada rikkaks. Enamus keskkoolilõpetajaid teab rohkem antiikaja kirjandusest kui dividendiaktsiatest. Kuid kehvad teadmised rahast mõjutavad meie elu rohkem, kui arvata oskame!

Lugejate tagasiside:

“See on lihtsalt suurepärane lugemine. Kui palju uusi vaatenurki, inspiratsiooni ja võimalusi, tunnen kuidas mu mõte tegeleb ka päeval muude askelduste käigus sellega, et leida lisateenimise võimalusi laste kõrvalt. Suur tänu, selle vägeva raamatu ja inspiratsiooni eest!”

Kinnisvaraga Rikkaks Saamise Õpik

Tegu on jätkuga RSÕle, keskendudes ühele kolmest varaklassist – kinnisvarale. Praeguseks kuulub minu üüriportfelli enam kui 50 üürikorterit üle Tallinna, aastate jooksul olen puutunud kokku inimestega seinast-seina, teeninud korralikku kasumit ja kaotanud tuhandeid eurosid. Kõigist neist kogemustest raamatus juttu tulebki.

Lisaks enda loole jagan Sinuga ka seitsme erineva kinnisvarainvestori kogemusi ja mõtteid. Olgu turul mis seis tahes, enne reaalsete tegude tegemist tuleb õppida teiste kogemustest ja vigadest.

Lugejate tagasiside:

“See raamat [Kinnisvaraga rikkaks saamise õpik] inspireeris raha kõrvale panema, korteri ostma ning selle üürile panema. Lisaks vaadata ringi kinnisvara laenude turul ning investeerida osa kõrvale pandust teistesse projektidesse. Raamat on aidanud mul teha palju häid investeerimisotsuseid.”

Aktsiatega Rikkaks Saamise Õpik

Enamasti räägitakse aktsiatest ja börsist just kauplemise ja spekuleerimise võtmes. Kui Sa pole varem sellest teemast midagi kuulnud, siis tundub see ilmselt keeruline, ohtlik ja midagi kättesaamatut. Minu eesmärk on seda suhtumist muuta ja Sulle näidata, et tänu aktsiaturule on meil kõigil võimalik saada omanikeks.

Sellest raamatust saad teada, kuidas:

  • Osta ja müüa aktsiaid
  • Luua endale kasvav dividenditulu
  • Analüüsida ettevõtteid ja aktsiaid
  • Investeerida passiivselt
  • Kasutada võimenduslaenu
  • Kasutada optsioone

Lugejate tagasiside:

“Kui see on sinu esimene raamat investeerimise kohta, siis sa tegid õige valiku. Raamatus on palju näpunäiteid alustamiseks ja ideid oma strateegia jaoks.”“Mitmekülgne ja hea sissejuhatus aktsiamaailma. Lihtne lugemine. Puudutab selle eri valdkondi ühtlaselt ja kompaktselt, andes rikkaliku ülevaate kõigest mida ühel algajal võiks teada minna. Lisaks leiab raamatust rohkelt õpetlikke ja inspireerivaid näiteid elust enesest (peamiselt Eesti investorite lood) ning edasisi lugemissoovitusi, kui on kellelgi plaan süvitsi minna.”

“Miljonid ei millestki”

Varasemalt eesti keeles 1940. ja 1991. aastal ilmunud menuraamat toob lugejateni 25 maailmakuulsa ettevõtte sünnilood põimituna ettevõtjate edulugudega.

Kes meist poleks kuulnud Fordi autodest või Goodyeari rehvidest? Paljud mäletavad ka Singeri õmblusmasinat või Kodaki fotoaparaati. Kas aga teate, kuidas need ettevõtted alguse said? Mis motiveeris noort Henry Fordi või Charles Goodyeari loobuma palgatöötaja lihtsast elust ja asuma ettevõtja ohtlikule teele? Vastused neile ja teistele küsimustele leiad sellest raamatust. “Miljonid ei millestki” on sobilik lugemine alates algklasside vanemast astmest, pakkudes inspiratsiooni vanavanematelegi.

“Sain raamatu enda 10. sünnipäevaks. Alustasin lugemisega juba sama päeva hilisõhtul ja ei pannud enne raamatut käest, kui see läbi sai. Lugesin “Miljonid ei millestki” järgmisel päeval veelkord läbi ja olin lummatud – sellest raamatust sai aastateks minu lemmiklektüür ja ilmselt pole ma tänaseni lugenud ühtegi teist raamatut nii mitu korda. Tundsin seda lugedes seletamatut tõmmet – peaaegu kõik tegelased alustasid oma ettevõtluskarjääri samuti kehvades tingimustes ja olematu algkapitaliga nagu mina. Ning nendest said miljonärid! Miks siis mitte ka mina? Sealt hakkas idanema mõte ja uskumus, et ka minust saab ühel päeval miljonär! Ja tundub, et tänaseks on raamatust saadud ammune inspiratsioon töötanud.”