Tagasi Koolitused

Rikkaks Saamise Õpik praktikas

99,00 

Seekordne koolitus on ideaalne kõigile neile, kes on “Rikkaks saamise õpiku” juba läbi lugenud ning on valmis omandatud ideid ellu rakendama. Päeva alguses käime kiirelt üle ka säästmise ja raha kogumise teemad, selleks oleme vestlusringi kutsunud põnevad külalised. Koolitusel räägime kolmest passiivset sissetulekut pakkuvast varaklassist: ühisrahastusest, aktsiatest ja kinnisvarast. Teemablokkide vahele oleme varunud ka piisavalt aega, et luua uusi tutvusi, kellega oma investeerimisteekonda jagada.

Koolitus toimub pühapäeval, 27.oktoobril Hestia Hotel Europas kella 10.00st-17.00ni.

 

Tootekood: RSOPRAKTIK Kategooria:

Kirjeldus

Juttu tuleb järgmistest teemadest:

1.Kust leida investeerimiseks raha?
2. Vestlusring säästmisest
3. Ühisrahastusse investeerimine
4. Kuidas siseneda aktsiaturule?
5. Indeksfondid
6. LHV Kasvukonto ja Berkshire Hathaway
7. Airbnb-ga raha teenimine
8. Kuidas jõuda esimese üürikorteri ostmiseni?

Oleme eelnevate koolituste materjalid põhjalikult läbi töötanud, et pakkuda maksimaalselt kasulikku informatsiooni. Varasemalt on osalejatele kõige rohkem meeldinud just võimalus veeta päev koos sarnaselt mõtlevate inimestega, küsida küsimusi ja ühiselt arutleda esineja poolt tõstatatud teemadel. Arvestame seda ka käesoleval koolitusel ning kaasame osalejaid aktiivselt kogu protsessi. Nagu alati, on see hea koht uute sõprade, mõttekaaslaste ja ka tulevaste äripartnerite leidmiseks.

Lõuna ajal on kavas salati- ja wrapipaus, et energiat jätkuks koolituse lõpuni.

Lisaks Jaagule tulevad oma teekonda ja kogemusi jagama mitmed külalisesinejad, kelle kohta leiab peagi infot ürituse Facebooki lehelt. Näiteks on oma osalemise kinnitanud Nelli Janson LHV-st, Tõnu Pekk Tulevast ja väikeinvestor Gerda Rand.

Sarnane koolitus maksab Äripäeva Akadeemias (Algajast edukaks investoriks) 179 eurot. Meie eesmärk on hoida alustajatele mõeldud koolitused võimalikult odavad ja sellest tulenevalt on pileti tavahind vaid 99 eurot.

Kohtumiseni juba 27. oktoobril!

Osalejate tagasiside varasematele koolitustele

“Teie koolitus andis tõuke hoopis teistmoodi suhtuma oma rahasse, säästmisse. Kui enne oli kõik akstiate ning investeerimisega seonduv kui kauge ja keeruline maailm, siis pärast teie koolitust tekkis arusaam võimalustest, mille kasutamise nimel pean tööd tegema.”

“Uued tutvused. Palju inspireerivaid ja edukaid noori tegijaid. Lahedad emotsioonide ja kogemuste vahetused. Koolitus oli mõnusalt sisukas, aga samal ajal ei jäänud venima. Tempo oli hea, korraldus suurepärane. Esinejad olid väga hästi valitud. Sain palju kihvte ideid, mida järgida. Aitäh! :)”

“Vaba õhkkond, huvitavad teemad, tore seltskond. Eriti meeldis kõik, mis oli seotud uute tutvuste loomisega – laudade vahetamine, inimeste sõbralik suhtumine kohvipausidel jms. Samas olid ka ettekanded sisukad ja informatiivsed.”

“Mulle meeldis, et esinejad olid erinevad ja mitmekesised. Samuti meeldis mulle see, et sai palju uusi kontakte ning suhelda ja tutvuda erinevate inimestega ja kuulda nende lugu, miks nad koolitusel osalevad. Meeldis väga kohtade vahetamine, kuna tänu sellele saigi rohkemate inimestega tuttvaks.”