Tagasi Raamatud
SOODUSPAKKUMINE!

NOORTE JÕULUKOMPLEKT

54,90  39,95 

Kingi sel aastal oma noorele pereliikmele tulevikuks häid otsuseid!

Noorte rahatarkuse komplekt sisaldab:

  • L.Klein “Minu esimene raha”
  • J.Roosaare ja M.Trumani “Kuidas saada rahatargaks”
  • E.A Jamesoni “Miljonid ei millestki”

Üks komplekt, rahatarkus ja ettevõtjale omane mõttelaad lasteaiast põhikooli lõpuni.

Raamatud on pakitud praktilisse kinkekotti.

NB! Saadaval piiratud koguses! Nagu investeerimises, on ka elus õnne vaja: viiel kotil lisaks väike üllatus!

Laost otsas

Tootekood: NOJLPK Kategooriad: ,

Kirjeldus

Liis Klein “Minu esimene raha”

Lugu sellest, kuidas väike poiss nimega Karl teenis päris esimese oma raha ja
õppis seda nutikalt kasutama.

Raamat on kirjutatud lihtsas keeles ja annab võimaluse koos lapsega raha
teenimise ja kulutamise üle arutleda. Vahvad illustratsioonid aitavad tutvustada
raamatu sisu ka kõige pisematele põnnidele. Toode on kõvade kaante ja lehtedega ehk sobib ka pere kõige noorematele liikmetele.

“Lihtsas keeles ja värvikirevate illustratsioonidega raamat köidab lapsi. Õpetab rahaga ümber käimist, mida mõnikord on nii raske seletada!”

 

Jaak Roosaare ja Mihkel Trumani “Kuidas saada rahatargaks“.

Raamat räägib, kuidas koolinoored töötavad suvel maasikapõllul ja tunnevad, et maasikate korjamisega rikkaks ei saa. Õnneks selgub, et neil on rikas sugulane onu Valter, kes on ettevõtja ja investor. Valteri juhendamisel asuvad ka meie noored oma ettevõtteid ehitama ja koguvad töö käigus rahatarkust. Lisaks jutustusele on raamatus ka palju lisainfot, harjutusi ja lugejat suunavaid küsimusi.

“Parim rahatarkuse raamat põhikooli õpilastele hetkel. Aitab noortel, kel kodus rahast ei räägita järje peale saada ja oma rahaasju korrastada ning inspireerib ka ettevõtlusele.”

 

E.A Jamesoni “Miljonid ei millestki”

Varasemalt eesti keeles 1940. ja 1991. aastal ilmunud menuraamat toob lugejateni 25 maailmakuulsa ettevõtte sünnilood põimituna ettevõtjate edulugudega.

Kes meist poleks kuulnud Fordi autodest või Goodyeari rehvidest? Paljud mäletavad ka Singeri õmblusmasinat või Kodaki fotoaparaati. Kas aga teate, kuidas need ettevõtted alguse said? Mis motiveeris noort Henry Fordi või Charles Goodyeari loobuma palgatöötaja lihtsast elust ja asuma ettevõtja ohtlikule teele? Vastused neile ja teistele küsimustele leiad sellest raamatust. “Miljonid ei millestki” on sobilik lugemine alates algklasside vanemast astmest, pakkudes inspiratsiooni vanavanematelegi.

“Väga mõnus raamat. Kahju et see mulle juba teismelisena ette ei sattunud.”

“Kõikide edukate inimeste vahel jookseb välja üks ja sama muster. Nad ei anna alla, kui ajad lähevad raskeks või kui kõik nendes kahtlevad, kui isegi naerdakse välja. Sellest sõltumata usuvad nad endasse ja protsessi täielikult ning leiavad probleemidele alati lahendused.”

 

Investeeri nendel jõulutel headesse valikutesse!