Tagasi Koolitused

Kinnisvarainvestori Praktikum

199,00 

Praktiline kinnisvarakoolitus, kus lähme süviti kinnisvaravaldkonda ja vaatame reaalseid samme üürikinnisvara soetamiseks. Koolitusele tulevad rääkima lisaks Jaagule ka mitmed teised oma valdkonna edukad praktikud.

Tegu on workshop-laadi praktikumiga, kus laskume detailidesse ja analüüsime projekte.

Koolitus toimub 23.novembril kell 10-18 ja 24. novembril kell 10-16.

Lisakirjeldus all.

Tootekood: KVPRAKS Kategooria:

Kirjeldus

Kellele

Üle pika aja on toimumas praktiline käed-külge põhimõttega koolitus, mis on mõeldud kõigile neile, kellel on huvi kinnisvarasse investeerimise vastu.

Ülesehitus

Koolitusele tulevad esinema praktikud, kes jagavad osalejatega enda kogemusi ning räägivad, kuidas kinnisvara erinevatest tahkudes (üürikorterid, flipid, arendus, finantseerimine) edukamaid otsuseid teha.

Praktikum toimub nädalavahetuse kahel päeval, mil räägime nii strateegiatest kui ka analüüsime reaalseid projekte. Ole valmis intensiivseks õppimiseks, aruteludeks ja uute tutvuste loomiseks!

Vaatame samme, mida tuleb kinnisvarasse investeerimisel läbida. 

Varasemate koolituste tagasiside

“Sain mitu kontakti ja huvitavat infot nende tegemistest. Järgmisel päeval sain näha ühte poolikut kortermaja arendust. Tekkis mitu ideed investeerimiseks.”

“Väga lahe oli kohtuda inimestega, kes on ka nn hullud kinnisvara järgi. Meeldis ka kuulda, kuidas teistel on rahastamise probleem :).  Lisaks: Suhtlemine, ettekanded, korraldus.” 


Lisainfo

Koolitusele registreerumisel saadame arve Teie e-posti aadressile (kui tundub, et arvet ei tulnud, vaata kindlasti ka rämpsposti ja pakkumiste kausta). Arve tasumisel saadame meilile kinnituse ning mõned päevad enne koolitust meeldetuletuse ja materjalid iseseisvaks tutvumiseks. Tühistades registreeringu kuni 2 nädalat enne koolituse toimumist kanname kogu tasutud summa tagasi. Teatades mitte osalemisest kuni 48h enne koolitust kompenseerime pileti pääsmega järgmisele samaväärse maksumusega koolitusele.