Tagasi Koolitused

KINKEKAART

79,00 

 

Kinkepilet kehtib ühele vabalt valitud koolitusele 2020.aastal. Valikus on koolitus “Rikkaks saamise õpik praktikas”,  kinnisvara- ning aktsiaseminar (lisainfo all). Koolituste kuupäevad selguvad jaanuaris 2020.

Kinkekaart on personaalne ning ostu sooritamisel saadame selle postiga koju (transport Eesti piires hinna sees).

Suuna oma tuttavad ja sõbrad ettevõtluse ning rahatarkuse teele!

Tootekood: KNK Kategooriad: ,

Kirjeldus

AKTSIAKOOLITUS

Koolitus on Sulle, kui

 • tunned huvi aktsiatesse investeerimise vastu, kuid mingil põhjusel pole Sa sellega veel alustanud, kuid soovid seda teha;
 • oled juba mõnda aega aktsiatesse investeerinud ning otsid täiendavaid teadmisi, kuidas teha edukamaid investeerimisotsuseid.

Koolitusel

 • räägime aktsiatesse investeerimise põhimõtetest ja ettevõtete analüüsist;
 • jagame allikaid, kust leida kvaliteetset infot aktsiatesse investeerimisest;
 • uurime investeerimispsühholoogiat;
 • analüüsime reaalseid tehinguid;
 • vaatame, kuidas turgu edestada läbi võimenduse ja optsioonistrateegiate kasutamise.

KINNISVARA PRAKTIKUM

Praktiline kinnisvarakoolitus, kus lähme süviti kinnisvaravaldkonda ja vaatame reaalseid samme üürikinnisvara soetamiseks. Koolitusele tulevad rääkima lisaks Jaagule ka mitmed teised oma valdkonna edukad praktikud.

Kellele

Praktiline käed-külge põhimõttega koolitus on mõeldud kõigile neile, kellel on huvi kinnisvarasse investeerimise vastu.

Ülesehitus

Koolitusele tulevad esinema praktikud, kes jagavad osalejatega enda kogemusi ning räägivad, kuidas kinnisvara erinevates tahkudes (üürikorterid, flipid, arendus, finantseerimine) edukamaid otsuseid teha. Ole valmis intensiivseks õppimiseks, aruteludeks ja uute tutvuste loomiseks!

RIKKAKS SAAMISE ÕPIK PRAKTIKAS 18.04.2020

Koolitus on ideaalne kõigile neile, kes on Rikkaks Saamise õpiku juba läbi lugenud ning on valmis omandatud ideid ellu rakendama. Päeva alguses käime kiirelt üle ka säästmise ja raha kogumise teemad, selleks oleme vestlusringi kutsunud põnevad külalised. Koolitusel räägime kolmest passiivset sissetulekut pakkuvast varaklassistühisrahastusest, aktsiatest ja kinnisvarast. Teemablokkide vahele oleme varunud ka piisavalt aega, et luua uusi tutvusi, kellega oma investeerimisteekonda jagada.

ÜHISRAHASTUS SAMM-SAMMULT

Ühisrahastus (ingl crowdfunding) on viimasel kümnendil jõudsalt arenenud uus finantseerimisviis: raha, mida äriühingutel või ka füüsilistel isikutel on vaja projekti elluviimiseks, kogutakse väikeste summade kaupa paljudelt inimestelt. Seda alternatiivset rahastamisallikat kasutavad nii alustavad ja kasvavad ettevõtted kui ka eraisikud. Ühisrahastamine teeb investeeringud kättesaadavaks, kuna raha on võimalik paigutada erinevatesse projektidesse väikeste summade kaupa.

Koolitus on Sulle, kui

oled investeerimishuviline, kes on endale säästmise põhitõed juba selgeks teinud ja tahaksid alustada investeerimist väikeste summadega.

Koolitusel

 • käime üle ühisrahastuse toimise põhimõtte ja riskid;
 • tutvume ühisrahastuse veebiplatvormidega;
 • vaatame sammhaaval, kuidas reaalselt investeeringuid teha;
 • räägime erinevatest ühisrahastusse investeerimise strateegiatest.

Parima tulemuse saavutamiseks

 • on koolitus praktilise workshop-laadi ülesehitusega;
 • anname piisavalt aega aruteludeks ja küsimuste küsimiseks.

Varasemate koolituste tagasiside:

“Vaba õhkkond, huvitavad teemad, tore seltskond. Eriti meeldis kõik, mis oli seotud uute tutvuste loomisega – laudade vahetamine, inimeste sõbralik suhtumine kohvipausidel jms. Samas olid ka ettekanded sisukad ja informatiivsed.”

 

“Oli väga motiveeriv koolitus! Sai ka uusi tutvusi, kellel on samad huvid. Hea koolitusmaterjal koju kaasavõtmiseks ja ka mehele näitamiseks :)”’

 

“Meeldis see, et kogu info oli kompaktselt koos. St et natukenegi lugenud inimese jaoks oli kindlasti mõtteid, mis polnud uued, kuid see kõik oli kenasti kokku pandud ja nii mõnigi kunagi leotud asi tundus justkui uus.”

 

“Meeldis koolituse õhkkond, mis suudeti tekitada – mõnus feeling.

Head materjalid kodus edasi uurimiseks – aitäh!”