Tagasi Koolitused

Algajast Edukaks Aktsiainvestoriks

149,00 

Kahel õhtul toimuval aktsiakoolitusel vaatame, kuidas börsile siseneda ning oma aktsiaportfell luua.

Koolitus toimub 21. ja 28. novembril kell 17.30-20.00.

Lisakirjeldus all.

Tootekood: ALAKTS Kategooria:

Kirjeldus

Koolitus on Sulle, kui

  • tunned huvi aktsiatesse investeerimise vastu, kuid mingil põhjusel pole Sa sellega veel alustanud kuid soovid seda teha;
  • oled juba mõnda aega aktsiatesse investeerinud ning otsid täiendavaid teadmisi, kuidas teha edukamaid investeerimisotsuseid.

Koolitusel

  • räägime aktsiatesse investeerimise põhimõtetest ja ettevõtete analüüsist;
  • jagame allikaid, kust leida kvaliteetset infot aktsiatesse investeerimisest;
  • uurime investeerimispsühholoogiat;
  • analüüsime reaalseid tehinguid;
  • vaatame, kuidas turgu edestada läbi võimenduse ja optsioonistrateegiate kasutamise.

Ülesehitus

Koolitus toimub 2 erineval õhtul, mille vahel on nädal aega esimesel koolitusel saadud informatsiooni läbi töötamiseks ning seatud vahe-eesmärkide saavutamiseks. 

Esimene koolituse osa on iseloomult rohkem algajatele ning tutvustab aktsiatesse investeerimist. Teine osa on keerulisem ning eeldab valdkonnast varasemaid teadmisi.

Varasemate koolituste tagasiside

“Oli väga motiveeriv koolitus! Sai ka uusi tutvusi, kellel on samad huvid. Hea koolitusmaterjal koju kaasavõtmiseks ja ka mehele näitamiseks :)”

“Meeldis see, et kogu info oli kompaktselt koos. St et natukenegi lugenud inimese jaoks oli kindlasti mõtteid, mis polnud uued, kuid see kõik oli kenasti kokku pandud ja nii mõnigi kunagi leotud asi tundus justkui uus.”

“Meeldis koolituse õhkkond, mis suudeti tekitada – mõnus feeling.

Head materjalid kodus edasi uurimiseks – aitäh!”


Lisainfo

Koolitusele registreerumisel saadame arve Teie e-posti aadressile (kui tundub, et arvet ei tulnud, vaata kindlasti ka rämpsposti ja pakkumiste kausta). Arve tasumisel saadame meilile kinnituse ning mõned päevad enne koolitust meeldetuletuse ja materjalid iseseisvaks tutvumiseks. Tühistades registreeringu kuni 2 nädalat enne koolituse toimumist kanname kogu tasutud summa tagasi. Teatades mitte osalemisest kuni 48h enne koolitust kompenseerime pileti pääsmega järgmisele samaväärse maksumusega koolitusele.